10 patarimų, norintiems būti geriausiu vyru Pasaulyje

Post image for 10 patarimų, norintiems būti geriausiu vyru Pasaulyje

Jūs ką tik susituokėte? O gal jūsų santuoka trunka jau 10 metų? Bet kokiu atveju šie patarimai jums, mielieji vyrai, padės tapti geriausiais savo vienintelei ir mylimai žmonai.

1. Prieš savo žmoną pasipuošk, būk švarus ir gardžiai kvepėk.

Kada paskutinį kartą ėjote pirkti dizainerio kurtų rūbų? Lygiai taip kaip vyrai nori matyti savo žmoną gražią ir pasipuošusią, ji taip pat nori matyti savo vyrą gražiai atrodantį. Žmonos tikrai nori, kad vyrai puoštųsi vien dėl jų. Atminkite pranašą Mahomedą ir pasakojimus apie jį. Pirmasis dalykas, ką jis padarydavo grįžęs namo, būdavo nusiprausimas ir pasikvėpinimas.

2. Žmoną vadink mažybiniais žodeliais

Visi iki šiol gyvenę pranašai savo žmonas vadindavo tam tikrais mažybiniais vardais. O jos tai labai mėgo. Patariame ir jums savo žmonai sugalvoti tokią švelnią „pravardę“, dėl kurios ji neįsižeistų, ir jai tai patiktų.

3. Nebūk įkyrus kaip musė.

Savo gyvenime niekada neskiriame daug dėmesio musėms. Iki to momento, kol jos mus „užknisa“. Labai panaši situacija yra ir su šeima: viskas klostosi gerai, iki to momento, kol vienas neįkyri kitam. Nebūk labai dėmesingas dažnai sakydamas komplimentus ar pagyrimus. Pažink tikrąsias ir geras jos savybes ir kreipk dėmesį tik į tai.

4.Jei matai, kad žmona elgiasi netinkamai, geriau patylėk ir savo nuomonę pasilaikyk sau!

Šį metodą naudojo visi garsiausi pranašai. Jei jie matydavo žmonas besielgiant negerai, netinkamai, geriau tegu pati susipranta kas gerai, o kas ne. Šią technologiją iki šiol naudoja daugelis musulmonų vyrų.

5. Nusišypsok jai bet kada, kai tik ją pamatysi ir dažnai ją apkabink.

Šypsena nieko nekainuoja, o daug perka. Įsivaizduok, kaip pašviesės jos gyvenimas, jei kasdien matys tave besišypsantį. Atsiminkite pranašą Ahadith, kuris net Ramadano mėnesį pabučiavo savo žmoną, prieš išvykstant į karą.

6. Padėkok jai už viską, ką ji dėl tavęs padarė.

O padėkojus, dar kartą pasakyk „ačiū“! Geriausias pavyzdys-vakarienė jūsų namuose. Žmona gamina valgį, tvarko namus bei rūpinasi visa buitimi. Dažniausiai vienintelė padėka, kurią ji gauna, tai pastaba, kad sriuboje trūksta druskos. Neleisk, kad ji jaustųsi neįvertinta, padėkok jai!

7. Paprašyk jos parašyti 10 dalykų, dėl kurių ji jaučiasi laiminga.

O po to visus juos įvykdyk. Kartais vyrams labai sunku atspėti, kas jų žmonas padaro laimingas ar teikia malonumą. Geriau nespėliokite, o tiesiog paklauskite. Ir tai pakartokite ne vieną kartą per visą savo santuoką.

8. Nenuvertinkite jos troškimų.

Nuraminkite ją. Kartais vyrai „praleidžia pro ausis“ savo žmonų troškimus. Geriausias pavyzdys, tai pranašo  Safiyyah atvejis. Kai jo žmona buvo nepatenkita, keliaudama su karavanu per dykumą, jis nupirko jai nuosavą kupranugarį vien tam, kad ji jaustųsi patogiai.

9. Dažniau juokauk ir būk žaismingas.

Kada paskutinį kartą su žmona ėjote lenktynių? Pats laikas tai padaryti!

10. Būk geriausiu.

Visada atsiminkite Dievo žodžius: „Geriausi yra tie, kurie savo šeimą laiko geriausia. O aš esu ten, kur yra geriausi“. Niekada nepamiršk siekio būti geriausiu!

Previous post:

Next post: