Top-10. Nevykusios žvaigždžių produktų linijos

Post image for Top-10. Nevykusios žvaigždžių produktų linijos

Šiandieninių žvaigždžių ir žvaigždučių yra pilna visur. Net rimčiausi spaudos leidiniai neišvengia rašinių apie naujausius Lindsay Lohan skandalus ar  Charlie Sheen pykčio proveržius. Viso to problema – tai, kad žvaigždės tiki savo prodiuserių sukurtu įvaizdžiu. Dar blogiau – kai jos galvoja, kad gali sukurti bet kokį daiktą ir jį parduoti, visai nesvarbu ar jis naudingas, ar ne. Žmonės tą daiktą turėtų pirkti tik dėl garsios autoriaus pavardės ar pseudonimo. Pateikiame net 10 tikrų, gyvenimiškų pavyzdžių.
10. Jessica Simpson – Valgoma kosmetika

Vargšė Jessica Simpson visada atsiduria geltonosios spaudos dėmeso centre būtent tada, kai jai kas nors  nepasiseka. Vienas labiausiai žeidžiančių straipsnių – tai jos svorio kritika per patį karjeros pakilimo laikotarpį. Ji tikėjosi, kad padėtį pataisys jos sukurti „Desertiniai skanėstai“ – valgomosios kosmetikos linija. Deja, šie neįprasti kvepalai, lūpų blizgesiai ir šampūnai tiesiog rėkte rėkė “Jessica Simpson”, tačiau jokios didesnės vertės ar pripažinimo nesulaukė.

9. Bill Wyman (Rolling Stones) – metalo detektorius

Jei jums pasakytų žodžius „roko žvaigždė“, jūs greičiausiai pagalvotumėte apie pašėlusius vakarėlius, viešbučius, arba mažų mažiausiai keistą rengimosi stilių. Tačiau retas kuris šią sąvoką susietų su metalo detektoriumi. Na, o jeigu vis dėl to pagalvojote, tai tikriausiai girdėjote apie šį Rolling Stones nario „išradimą“. Taigi Bill Wyman nusprendė savo žinomumą panaudoti prekyboje ir pardavinėti savo vardu pavadintus metalo detektorius.

Tokia apgailėtina idėja jam galėjo šauti tik tada, kai jis linksminosi viename iš audringų vakarėlių, kurių jo gyvenime buvo tikrai nemažai. Bill Wynam yra archeologijas entuziastas, todėl nusprendė, kad lobių paieškai reikia būtent jo vardu pavadinto metalo detektoriaus.

8. Katie Price – Vaikiškos knygutės

Katie Price (dar žinoma kaip Jordan) užsitarnavo savo garsų vardą viešai nusimetinėdama rūbus ir didindama krūtinę plastiniu būdu. Bet šie faktai nėra labai svarbūs. Visi džiaugėsi, kad moteris nusprendė pragyvenimui užsidirbti kitokiu būdu. Tačiau, kai ji pradėjo rašyti knygas mažiems vaikams – to buvo per daug. O kas būtų, jei vaikas, ant žurnalo viršelio išvydęs jos pavardę ar inicialus, nuspręs paskaityti ir ras tik informaciją apie silikoninę krūtinę? O ši žvaigždutė rašyti sugeba itin greitai: per keletą metų sugebėjo išleisti 4 autobiografijas, 5 noveles ir apie 20 vaikiškų knygučių. Jos visos buvo labai populiarios ir greitai išpirktos.

7. Danny DeVito – taurusis gėrimas „Limoncello“

Danny DeVito  – tokių filmų kaip „Jaunėlis“ žvaigždė, kuriame vaidino nedidelio ūgio niekšelį, „Betmenas grįžta“ – kuriame vaidino mažaūgį kaimietį ir daugelyje kitų.  Jis tikrai labai talentingas aktorius, kuris vienas pats sukūrė ir išleido į rinką šį vaisių likerį. Nors Danny DeVito laikomas marketingo genijumi, išleisdamas šį gėrimą, jis padarė didelę klaidą.

6. Tico Torres (Bon Jovi) – Vaikiškų rūbų linija

Vaikiški rūbai nelabai tinka prie rokenrolo dainų stiliaus. Nes vaikams rūpi tikrai ne muzika, o tik tai, kas traukia akį ir tai, ką jie gali paliesti ar paragauti. Tačiau buvęs grupės Bon Jovi būgnininkas  Tico Torres sukūrė visą kolekciją rūbų vien tik mažiesiems. Tikriausiai ką tik iškepta mamytė būtų labai laiminga, galėdama savo mažylį aprengti odiniais rūbais, padabintais metalo grandinėmis.

5. Hulk Hogan – „Hulkster“ sūrio suvožtinis

Sportininikas, puikus atletas, profesionalas, kuris kuria maisto liniją. Daugelis iš didžiojo sporto pasitraukusių žmonių turi nuosavus barus, kuriuose rasite tik sveiką bei vitaminingą maistą. Tačiau Hulk Hogan nusprendė eiti kiek kitu keliu. Jis savo vardą panaudojo maisto pramonėje, gamindamas sūrio suvožtainius.

4. Carlos Santana – Moteriškų batų linija

Kodėl muzikantai nori užpildyti visas įmanomas gyvenimo nišas? Tikriausiai vienintelis dalykas, ko norėjo Carlos Santana po kiekvieno varginančio koncerto, buvo moteriškų batelių kūrimas. Ir tai nėra storos ir tvirtos odos kovai skirti auliniai batai.  Carlos Santana kuria tikrus moteriškus aukštakulnius!

3. Paris Hilton – Lipdukų knyga

Labai žymi viešbučių ir vakarėlių mergaitė, TV žvaigždė, ir viso, kas tik Amerikoje gali būti bloga, simbolis  Paris Hilton nusprendė, kad yra dar viena niša jos gyvenime, kurią reikėtų užpildyti. Tai lipdukų knygų gamyba. Šia manija užsikrėtė net ir tie žmonės, kurie manė, kad Paris yra blogio ir iškreipto mąstymo pavyzdys.

2. Joe Perry (Aerosmith) – Aštrus padažas

Dar viena roko žvaigždė su savo juokingai graudžiu produktu. Autorius teigia: „Šis produktas yra toks aštrus, kad tik jo paragavę, norėsite griebti gitarą ir užgroti kelis akordus.“ Tačiau šis padažas nepasiteisino. Kaip matote, štai kur ritasi pasaulis. Roko muzika yra tikrai intensyvi, todėl žmonės vis labiau mėgsta aštrų maistą- taip kalbėjo ir Joe Perry prodiuseris: “ paragavus šio padažo susidaro įspūdis, kad tai tik pomidorų padažas tik su daugiau prieskonių.“

1. Michael Jackson – Šokolado linija

Tai tikrai pelnytai pirmosios vietos laimėtojas. Micheal Jackson veidas ir vardas puikuojasi ant šokolado plytelės. Jis savo vardą pardavė ne tik šokolado kompanijai, bet ir vienai Lotynų Amerikos automobilių kompanijai. Šios įmonės pavadinimas išvertus iš ispanų kalbos reiškia „mažas penis“.

Previous post:

Next post: