Kaip Pasaulis reagavo į Osama bin Laden mirtį?

Post image for Kaip Pasaulis reagavo į Osama bin Laden mirtį?

Sužinokite, kaip viso Pasaulio žmonės reagavo į žinią apie garsiausio teroristo Osama bin Ladeno mirtį.
Štai taip žmonės sekmadienio naktį šventė Osamos bin Ladeno mirtį Niujorke, Times aikštėje.

JAV  jūrų pėstininkų kovinio pulko komanda NR. 1, tuo metu misiją atlikdami Helmando provincijoje, stebėjo vaizdo įrašą po įvykio praėjus keletui dienų. Vaizdo juostoje buvo įrašyta JAV prezidento Obamos kalba, paskyta pirmadienį, kurioje pranešama apie Osamos bin Ladeno mirtį. Tačiau Prezidentas įspėjo, jog nepaisant to, kad Al-Qaeda grupuotės lyderis yra negyvas, jie vis tiek toliau bandys puldinėti JAV.

JAV Prezidentas Barack Obama užfiksuotas šioje nuotraukoje tada, kai pranešė šalies piliečiams apie Osama bin Ladeno mirtį. Kalba buvo sakyta Rytiniame kabinete, Baltuosiuose rūmuose sekmadienio naktį. Obama teigia, kad Al-Qaida lyderis buvo nužudytas anksčiau, per susišaudymą tarp Pakistano ir JAV oro pajėgų, tačiau kūnas atrastas tik dabar.

Minia žmonių, susirinkusių prie Baltųjų rūmų sveikina vieni kitus dėl nuostabios žinios: Osama bin Ladenas negyvas.

Tokia didžiulė minia susirinko ankstyvą pirmadienio rytą Niujorke, iš kart po to, kai Prezidentas Obama pranešė šią džiugią naujieną.

Žmonės, švenčiantys Niujorko gatvėse.

David Huber ir Nicole Lozare iš Arlingtono (Virdžinijos valstija) atidavė pagarbą visoms rugsėjo 11 dienos teroristinio išpuolio aukoms. Ši pora apsilankė Pentagono kapinėse ankstų pirmadienio rytą, tik išgirdusi naujieną apie Osama bin Ladeno žūtį.

Žmonės sveikino vieni kitus mojuodami vėliavomis ir rankomis nuo „Laisvės tilto“ visą sekmadienio naktį, iškart po to, kai išgirdo naujienas apie teroristų lyderį.

Arabų kilmės amerikiečiai švenčia žinią apie Osamos bin Ladeno mirtį ankstų pirmadienio rytą Dearborn mieste (Mičigano valstija).

Šio automobilio vairuotojas ir keleiviai šventė išgirdę džiugias naujienas. Veiksmas vyko sekmadienio naktį Lawrence miesto gatvėse (Kanzaso valstija).

Aktorius Rob Lowe su vienu iš Niujorko gaisrininkų pirmadienio rytą Times aikštėje, Niujorke.

Dionne Layne (dešinėje) apkabina Mary Power, išgirdus naujieną apie Osamos bin Ladeno mirtį. Žmonės susirinko Niujorke, šalia „Laisvės bokšto“.

Dan Parker iš Shamokin miesto (Pensilvanija) laiko JAV vėliavą stovėdamas šalia Baltųjų rūmų.

Teksaso Universiteto studentai švenčia žinią apie Osamos bin Ladeno mirtį vėlyvą sekmadienio vakarą bare „Kainas ir Abelis“.

Tą dieną lairaščiai buvo išpirkti neįprastai greitai. Karachi miestas, Pakistanas

Afganistano Prezidentas  Hamid Karzai (centre), šalia stovi viceprezidentas Mohammad Qasim Fahim (kairėje) ir  Mohammed Karim Khalili (dešinėje). Prezidentas surengė spaudos konferenciją savo Rezidencijoje Kabulo mieste ankstų pirmadienio rytą. Hamid Karzai pasakė, kad Osamos bin Ladeno nužudymas tik dar labiau paskatins jau įsišaknijusį karą tarp Afganistano ir Pakistano.

Žmonės skanduoja laikydami plakatus su Osamos bin Ladeno nuotraukomis viename iš Indijos miestų Ahmedabad.

Žmonės, susirinkę šalia Pasulio prekybos centro (Niujorkas) uždegė žvakutes, išgirdę naujieną apie Osamos bin Ladeno mirtį.

Previous post:

Next post: