12 įdomiausių virimo prijuosčių idėjų

Post image for 12 įdomiausių virimo prijuosčių idėjų

Artėja gimtadienis, kolegų vestuvės ar draugystės sukaktuvės, o dar nenusprendėte, ką padovanosite?  Štai net 12 puikių idėjų, mėgstantiems šeimininkauti virtuvėje. Tiks tiek vyrams, tiek moterims arba porai. Pristatome 12 pačių originaliausių idėjų, pateiktų ant virėjo prijuosčių.Pagardink savo gyvenimą nekasdieniu ir labai pikantiškiu prieskoniu – tai „aštriai saldi“ prijuostė, kurios kaina tik $16.13. Šis mielas daikčiukas ne tik praskaidrins tavo nuotaiką, bet ir privers nusišypsoti bet kokį paniurėlį.

Siūlome išbandyti naujos kartos Smokingą-prijuostę  ($16.75) ir nuo tos sekundės, kai tik ją užsidėsite, būsite dėmesio centre. Labai gerai tinka tiems žmonėms, kurie mėgsta suktis virtuvėje su draugais ar kolegomis, bei linksmai leisti laiką gaminant maistą.

Dėmesio! Tai skirta tik suaugusiems. Ši Apsauginė prijuostė puikiai tiks vakarėlių sielai. Jos kaina tik  $12. Seksualu, klasiška, žaisminga. Viskas, ko reikia ryškiai asmenybei.

Apsaugokite savo rūbus nuo išsipurvinimo, kai gaminate šokoladą ar šokoladinius saldainius. Vienoje prijuostės pusėje užrašas skelbia „Aš noriu šokolado ir aš jo noriu dabar!“ Kitoje pusėje rasite keliolika linksmų frazių apie saldumynų mėgėjus. Tai jums kainuos tik $12.99.

Mielas ir išradingas daikčiukas. Tai bikinio formos prijuostė, kurios kaina $14.07.

Jums tikriausiai įgriso vartyti senas receptų knygas, ypač, kai reikia kažką surasti labai greitai. Nesijaudink! Nuo šiol viską rasi toje vietoje, kur visada valydavai purvinas rankas. Tai prijuostė, kurioje pilna įvairiausios naudingos informacijos. Ant šios prijuostės rasite viską, ko jums reikia: tai kiekio matavimo įrankiai ir talpa, daržovių kepimo laikas, paukštienos skrudinimo laikas, šaldymo instrukcijos, atšildymo laikas, kepimo žodynėlis ir pan.

Įrodyk savo žmonai, kad tu esi tikras vyras, ir paruošk jai ką nors įspūdingo. Su šia prijuoste ($19.99) negali nepasisekti! Tačiau niekada nepamiršk tų žodžių, kurie parašyti ant krūtinės.

Labai jau seksuali prijuostė  ($8) skirta tik suaugusiems. Įsivaizduokite čia savo vyrą…

Įsivaizduokite, kad jūsų virtuvėje šeimininkauja seksuali fermerio duktė. Pagrindiniam vaidmeniui reikalingas kostiumas – prijuostė tik už ($19.99). Patarimas dukros draugui: saugokis piktojo tėvo. 🙂

Seksualusis „papracas“.

Itališkas užkandis už $12. Dar viena seksualumu trykštanti prijuostė, skirta tikriems vyrams.

Jei esate prisiekęs meno mylėtojas, ši  Leonardo Da Vinci ($8) prijuostė – bus kaip tik jums!

Previous post:

Next post: