10 dovanų idėjų tėveliui

Post image for 10 dovanų idėjų tėveliui

Tėvas – tai didi asmenybė ir dar didesnė pareigybė. Tai žmogus, kuris dirba dieną naktį, be poilsio, kad išpildytų visus savo vaikų poreikius. Jis užgniaužia savo norus tam, kad išpildytų savo atžalos svajones. Jis visada galvoja tik apie vaikų norus ir troškimus, visai nesirūpindamas savimi. Geriausia dovana vaikui – tai mylintis tėvas. Jis duoda neprašydamas atgal. Taigi, manau jis nusipelnė nors šiek tiek dėmesio, todėl nors per tėvo dieną padovanokite jam šį bei tą įsimintino. Pateikiame 10 dovanų idėjų nuostabiam tėvui. 
10. Pakelis prabangių cigarų:

Manau, kad jis bus priblokštas. Žinoma, dovanai parinkite vieną žymiausių cigarų gamintojų. Manau, kad jis bus sužavėtas.

9. Lauko kepimo įrankiai:

Daugelis tėvų mėgsta kepti kepsnius vidiniame kiemelyje. Jei jūsų tėvui tokia veikla taip pat priimtina, tada patariame jam padovanoti grilio  įrankius. Manau, kad artimiausius keletą savaitgalių tik ir maitinsitės vien kepsniais.

8. Krepšys su vynu ir alumi:

Nupirk vieną ar 2 prabangius vyno butelius. Pridėk keletą įdomių  alaus skardinių. Visa tai sudėk į pintą krepšį.

7. Golfo reikmenys:

Daugelis tėvų priklauso golfo klubui ir ten praleidžia ne vieną savaitgalį ar net visas atostogas. Tai kodėl jam nepadovanojus golfo įrankių tėvo dienos proga? Manau, kad tai tikrai praskaidrins jo nuotaiką.

6. Mėsiškas malonumas:

Daugelis tėvų mėsta valgyti mėsą. Kodėl gi nenuėjus į artimiausią restoraną ir neužsakius jo mėgstamiausio patiekalo? Dar geresnis variantas, kai mėsą paruošiate patys, kartu visa šeima.

5. Bilietas į rungtynes:

Nupirk bilietus į tėvo mėgstamiausios komandos varžybas. Tai puiki proga pasidomėti patiems apie sporto pasaulio įvykius.

4. Odinė piniginė:

Tai viena iš universaliausių dovanų tavo tėvui. Bet kada ją pasiėmęs jis atsimins tuos žmones, kurie jam ją dovanojo. O piniginė reikalinga tikrai ne vieną ir ne du kartus per dieną.

3. Specialūs mediniai rėmeliai:

Patariame patiems pagaminti rėmelius iš medžio. Į vidų galima įklijuoti šeimos nuotrauką. Žinoma, tai juk dovana tėvo dienos proga, todėl rėmelius galima atitinkmai dekoruoti. Pasitelkite fantaziją!

2. Unikalus daiktas:

Nupirkite jam jo trokštamą daiktą, ką nors panašaus į rankinį laikrodį ar rankogalių segtukus. Manau, kad tėvas šią dovaną atsimins visą gyvenimą.

1. Šiltas apkabinimas ryte:

Bene geriausia ir unikaliausia dovana tėvo dienos proga: kai tik jis pabunda, visa šeima prieina, pasako kaip labai jį myli ir padėkoja jam už visa tai ką padarė. Žinoma, nepamirštame karštai apkabinti ir pabučiuoti geriausio tėčio pasaulyje. 🙂

Previous post:

Next post: