10 geriausių filmų su Tom Cruise

Post image for 10 geriausių filmų su Tom Cruise

Tom Cruise yra vienas iš talentingiausių ir šauniausių aktorių visame Holivude. Seksualiai krintatys tamsūs plaukai, žydros akys ir jo įžūlus žvilgsnis atima kiekvienos merginos amą. 80-tųjų metų filmai „Oro gvardija“  ir „Lietaus žmogus“  buvo to meto sensacijos, o 90-tųjų filmai „Džeris Magvairas“ ir „Magnolija“ – tapo topiniais. Taigi, pateikiame 10 pačių įspūdingiausių filmų, su ne ką mažiau didingu aktoriumi Tom Cruise.
10. Gimęs liepos 4-tąją

Šis filmas – tai istorija apie Ron Kovic, kuris tapo aktyviu kovotoju prieš karą ir žmogaus teisių rėmėju. Jis iškeliauja į Vietnamą ginti savo šalies.  Filmo režisieriius Oliveris Stounas.  Filmas sukurtas pagal Rono Kovičiaus (Ron Kovic) biografiją, jis yra apdovanotas dviem oskarams ir nominuotas dar šešiems.

9. Geri vyrukai

1992  metais išleistas filmas, kuriame vaidino keletas pirmo ryškumo žvaigždžių: Tom Cruise, Demi Moore, Jack Nicholson ir kiti.  Filmo turinys – du karinio laivo jūreiviai teisiami už žmogžudystę. Šis kinematografijos šedevras apima amžiną konfliktą tarp civilizacijos ir barbariškumo, tvyrojusio Vietnamo karo metu.

8. Paskutinis Samurajus

Jame vaizduojamas 1870 metų San Franciskas. Kapitonas Nathan Algren ( Tom Cruise) buvo pakviestas sudalyvauti specialioje misijoje. Jis buvo pagrobtas Samurajų. Tačiau metus laiko praleidęs vietinėje bendruomenėje pramoksta ne tik japonų kalbą, bet ir karybos paslapčių. Po to jis pasilieka samurajų pusėje ir kartu kovoja prieš Japonijos armiją. Kova, vaizduojama tarp dviejų pusių, išties labai įspūdinga.

7. Rizikingas verslas

„Rizikingas verslas“ – vienas iš režisieriaus Paul Brickman kūrinių, kuriame vaidino Tom Cruise, Rebecca de Mornay ir kiti. Filmo istorija pasakoja apie jauną paauglį iš Čikagos, kuris linksminasi, kol nėra tėvų namuose. Kaip įžymiosiose „Vienas Namuose“ serijose, kai reikalai pradeda suktis ne ta linkme, kuria norėtų pagrindinis herojus, prasideda tikrosios linksmybės.

6. Pinigų spindesys

Filme vaidina Paul Newman, Tom Cruise, Mary Elizabeth Mastranton ir kiti. Tai istorija apie jauną ir karštą vyruką, kuris grįžta į savo 25 -uosius metus. Jis padaro stulbinamą karejerą.

5. Kokteilis

Brian Flanagan (Tom Cruise) atvyksta į Niujorką vedinas savo svajonės tapti turtuoliu. Tačiau jis vis dar dirba naktiniame bare ir maišo kokteilius. Įsimylėjęs žavią panelę išduoda ją dėl turtingos pagyvenusios damos. Po keletos metų supranta klydęs ir leidžiasi ieškoti savo buvusios meilės.

4. Neįmanoma misija

„Misija neįmanoma“ – filmas, pilnas paslapties ir įtarinėjimų. Pagrindinis veikėjas – tai Ethan Hunt (Tom Cruise) – paslaptingas prekiautojas ginklais, CŽV agentas, kuris gauna neįmanomą misiją.

3. Džeris Magvairas

Filme vaidino Tom Cruise, Cuba Gooding Jaunesnysis ir kiti. Ši istorija yra apie sporto agentą, kuris pradeda abejoti savo, kaip agento, morale. Šios dvasinės kančios pakenkia jo karjerai. Režisierius Cameron Crowe įdėjo lavai daug pastangų, kad tai taptų vienu geriausių filmų.

2. Nakties įkaitas

„Nakties įkaitas“ – filmas, pasakojantis apie Vincent (Tom Cruise), kuri yra samdomas žudikas bei Max (Jamie Fox) – ramų taksistą, kuris vieną naktį atsiduria netinkamoje vietoje. Filmo režisierius  Michael Mann puikiai išpildė veiksmo ir nuotykių siužetines linijas.

1. Oro gvardija

„Oro gvardija“ – vienas geriausių kada nors pastatytų filmų. Tom Cruise įkūnija jauną pilotą, kuris tiek gyvenime, tiek karjeroje vadovaujasi tik instinktais. Tačiau jis netikėtai įsimyli atstrofizikos mokytoją (Kelly McGillis).

Previous post:

Next post: