Kate Middleton pakeitė stilių?!

Post image for Kate Middleton pakeitė stilių?!

Kate Middleton visą laiką mados srityje buvo pirmūnė ir visų giriama. Ji labai moteriška, šiek tiek kukli ir žaviai taktiška. Tačiau meilė Princui William ją šiek tiek pakeitė. Ji suprato, kad jei nepasikeis tiek vidumi, tiek išore, niekada negalės tapti naująja Anglijos karaliene, jo žmona. Princo sužadėtinė pasirinko kitokį elgesį, bei prie jo tinkantį aprangos stilių. Ji nebedėvi taip seniau mėgstamų džinsų, vietoj to renkasi prabangią aprangą, dažniausiai klasikines griežto kirpimo sukneles. Tik dabar supratome, kas jos stiliaus idealas (ir labai teisingas kelias, vedantis į sėkmę) – tai Princesė Diana,  kuri visada žinojo, kaip reikia atrodyti.

Dabar aptarsime keletą  (ne)tyčinių Kate Middleton ir Velso Princesės aprangos panašumų.Manau, kad šiuo atveju jos tiesiog identiškos. Tokį raudoną švarką Princesė Diana vilkėjo 1993 metų Kalėdų dieną. Kate nusprendė šią aprangą vilkėti 2006 metais vykusio Sandhursto Karo Akademijos parado metu.

Kate iš būsimojo vyro mamos perėmė pomėgį skrybėlėms. Kai kurios jų – labai panašios į Princesės Dianos. Geriausias pavyzdys: Kate Middleton dėvėta skrybėlė 2006 metais vykusiose Lauros Parker-Bowles vestuvėse yra stulbinamai panaši į Viliamo mamos galvos puošmeną.

Suknelės taip pat panašios, tik progos – skirtingos. Raudoną taškuotą suknelę Princesė vilkėjo per James’o Bond’o filmo premjerą 1981 metais. Kate šią aprangą pasirinko 2006 metų Surrey mieste vykusiame polo mačui.

Žydra spalva puikiai tinka abiem moterim: tiek panelei Middleton, tiek Princesei Dianai. Šios dvi nuotraukos puikiai tą įrodo. Diana šią suknelę vilkėjo per 1996 metų labdaros vakarienę Sidnėjaus Pramogų Centre. Kate Middleton šia apranga pasirodė 2006 metais viename iš Karališkųjų priėmimų Londono viešbutyje.

Visa karališkoji šeima mėgsta atostogauti Šveicarijoje, kur grožisi kalnais, sniegu bei linksminasi slidinėdami. Kairėje matote Princesę Dianą 1986 metais,vilkinčią raudoną slidinėjimo kostiumą. Tokios pat spalvos aprangą pasirinko ir Kate Middleton, kai lydėjo mylimąjį atostogų 2005 metais.

Žinoma, tai tik keletas pavyzdžių, kurie demonstruoja begalinį Kate norą pritapti karališkoje šeimoje. Sunku būtų kaltinti šią jauną merginą garsios Princesės aprangos kopijavimu, juolab, kad ją stengiasi pamėgdžioti ne tik paprastos moterys, bet ir daugelis įžymybių. Kad ir kaip ten bebūtų, nesinorėtų, kad naujoji Anglijos karalienė negalėtų nieko parodyti iš savo pusės, o visą gyvenimą ir liktų tik kažkieno kopija. Vieną dieną jai teks išlysti iš Princesės Dianos šešėlio ir parodyti savo unikalų stilių.

Previous post:

Next post: