7 tabu temos lovoje

Post image for 7 tabu temos lovoje

Visi puikiai supranta, kad tokiomis intymiomis akimirkomis žodžiai tiesiog pilte pasipila ir jų sustabdyti tiesiog neįmanoma. Daugelis žodžių būna nesusiję ar visiškai be loginės prasmės, tačiau yra dalykų, kurių geriau neminėti lovoje. Pateikiame 7 tabu temas, kurių geriau neliesti  sekso metu.
7. Buvusiojo/Buvusiosios vardas Akivaizdžiai vienas iš blogiausių žodžių, kurie gali išsprūsti sekso metu, tai „ex“ vardas. Tokiu atveju (jei jau taip netyčia nutiko) patariame pajuokauti, kad merginai pasigirdo, na ir pasakyti, kad tai visai ne tai, ką tu norėjai pasakyti. Jei bandysi pataisyti padėtį ir sakyti vietoj ištarto vardo ką nors labai įspūdingo – pavyzdžiui – „gal tekėsi už manęs“, tokiu atveju bus tik dar blogiau. Patariame vaidinti nustebusį ir kategoriškai teigti, kad nieko nesakėte. Užlauškite antakius, pasitelkite į pagalbą piktą žvilgsnį ir viskas turėtų susitvarkyti. Kai viskas bus jau praeityje, pasistenkite daugiau to nekartoti.

6. Užuomina apie šeimą/gimines/artimuosius Sekso metu niekada nekalbėkite apie šeimą ar artimuosius. Tai tikrai per daug kvaila, ar taip nemanote? Šiuo atveju dar blogesnis variantas būtų pradėti diskutuoti apie dominavimo šeimoje problemą. Žinoma, kartais visai smagu įsijausti  į „mamos“ ir „tėčio“ vaidmenį. Tačiau mes patariame, kad šeima ir vaikai dar gali palaukti. Nemanau, kad verta švaistyti savo laiką ir kalbėti apie tokius dalykus, kaip buitis.

5. Dalykai, susiję su medicina  Žinoma, nenorėčiau pamokslauti, bet prieš suguldamas su bet kuo į lovą, būtinai turėtum pakalbėti apie visas įmanomas ligas su savo antrąja puse. Dar kartą kartoju: tai reikia daryti ne lovoje, o prieš tai. Įsivaizduokite, jei jūs po gerų lytinių santykių pradėtumėte kalbėti apie infekcijas, karpas ar kitokias ligas. Tai būtų ne tik moralinis šokas, bet ir numatoma tolimesnė santykių pabaiga.

4. Tai, kas kelia pasišlykštėjimą Regis, kad daugelis tokių sąrašų (t.y. tabu lovoje) įtraukia humorą. Daugelis mano, kad lengvi pokštai ar juokeliai atpalaiduoja, padeda nestresuoti, tačiau viskas turi savo ribas. Jei jūsų humoras virsta nešvankiais pokštais – tai tada jau bėda. Ypač, kai juokaujama tokiomis temomis kaip nekaltybė, intymių vietų depiliacija ir kiti visai neseksualūs dalykai. Prieš apsispręsdami, būtinai pasverkite visus argumentus už ir prieš, ir tik tada veikite.

3. Nepamėgdžiokite jokių akcentų Žinoma, daugelis norėtų išgirsti moterį kalbant su kiek kitokiu akcentu, nes ne kiekvienas vyras tai gali padaryti. Tačiau tiesa yra tokia: dažniausiai akcentą pamėgdžioja vyrai. Tad jei sumąstei pralinksminti savo išrinktąją, geriau bet kokiai rolei naudok įprastą savo balsą. Žinoma, prancūzų kalba ir jos akcentas yra laikoma meilės kalba, tačiau visos tavo pastangos nueis perniek, jei sekso metu pradėsi kalbėti kokia nors egzotiška kalba, pavyzdžiui, japonų. Geriau venkite svetimų žodžių, o ypač pašiepiančių akcentų savo kalboje. Griežtai draudžiama kalbėti „vaikiškai“.

2. Per didelis Jo daiktas O varge, per didelis? Ne bėda, o tik privalumas. Svarbiausia – reikia jį tinkamai išnaudoti. Jei jūs apie tai pradėsite kalbėti, tai bus psichologinė trauma tiek vienam, tiek kitam. O tada prisidės ir tretieji asmenys: draugės, kurios tau padės pasišaipyti iš vaikino, tačiau iš tiesų labai pavydės.

1. Kiekvienam savo Manau, kad kiekvienas iš mūsų yra unikalus. Todėl turime pasirinkti sau priimtiną malonumų pasiekimo būdą: jei tau patinka „greitai“ tai taip ir daryk. Ir nesižvalgyk į kitų patarimus. Juolab geriau apie tai nekalbėti. Daryk taip, kaip moki geriausiai, tada bus nuostabu tiek tau, tiek antrąjai pusei. Nei viena iš merginų nėra panaši į tas, kur rodo pornofilmuose. Nei viena nesutiks paklusti tau. Todėl patariame veikti, o ne kalbėti. Mylėkite ir būkite mylimi!

Previous post:

Next post: