Kaip išsaugoti savo priešpiečius?

Post image for Kaip išsaugoti savo priešpiečius?

Priklausyti didelei kompanijai su daugybe darbuotojų – nėra daugelio svajonių darbovietė. Pirmiausia, kuo daugiau žmonių viename pastate, tuo didesnė tikimybė, kad tavo atsinešti priešpiečiai yra nesaugūs. Tai tikrai didelė problema, kuri kelia galvos skausmą ne vienam žmogui. Tačiau yra ir tokių žmonių, kurie pasitelkdami naujas technolgijas bando užkirsti kelią maisto vagims. Per visą savo gyvenimą, niekada nepatyriau tokio vagystės atvejo. Tačiau kuo puikiausiai įsivaizduoju tą jausmą, kai ateini ir pamatai prakąstą sumuštinį. Dar labiau erzina tai, kad nežinai, kuris iš tavo kolegų tai padarė.  Laimei, yra tikrai protingų žmonių, kurie sugalvojo kaip išlaikyti maistą saugų per darbo valandas.

Jei dar nežinote, kaip apsaugoti savo maistą nuo įkyrių kolegų, pateikiame keletą pasiūlymų. Toksinių medžiagų laikymo dėžutė

Naudokite šią apsaugos priemonę nuo vagių. Tai speciali dėžutė, skirta maisto laikymui. Ar manote, kad atsiras nors vienas, kuris išdrįs kažką iš jos paimti ir dar suvalgyti? Abejoju… Žinoma, jei ant etikėtės būtų užrašas „Pavojingų audinių mėginiai“ – tai efektas būtų lygiai toks pat. Šiuos indelius galima įsigyti internetinėje parduotuvėje Amazon.com. Kai norėjau sužinoti jų kainą – nebuvo jau likę nei vieno jų, viskas buvo išparduota. Kaip matote, jie labai populiarūs.

Puodelis su kamšteliu

Ką daryti su įkyriais puodukų vagišiais? Visada yra kolegų, kurie pasiima tavo ką tik švariai išplautą, tviskantį puoduką,o palieka purviną ir neišplautą. Tai viena iš didžiausių darbo biure problemų. Jei manai, kad puodelis yra išskirtinis ir tik tavo, turi savo karmą, bei dvasią – ir tikrai blogas ženklas, jei kažkas jį paima ir naudoja. Na, iš tikrųjų problema nėra jau tokia didelė. Viskas, ką tau reikia padaryti, tai apsilankyti internetinėje parduotuvėje  „Perpetual Kid“ ir užsisakyti šį nuostabų puoduką su kamšteliu. Jūs išleisite tik  $15.99 ir visos jūsų kančios darbe bus baigtos.  Puodelio viduryje yra specialus kamštelis, kurį ištraukus, puodukas nebegali atlikti savo funkcijos. Kištukas yra pakabintas ant žiedelio, todėl tai gali būti kaip naujas raktų pakabukas ir jo niekada nepamesite.

Purvinas puodelis

Na o jeigu ankščiau minėti variantai nesuveikė, yra ir dar viena galimybė. Nors kiti žmonės teigia, kad naudotis svetimu puodeliu nėra jau taip blogai, tačiau aš manau, kad kolegos, naudodamiesi mano turtu jį gadina. Štai kodėl visiems patariu vėl skubėti į tinklalapį Amazon.com ir įsigyti purviną puodelį. Iš tikro – jis visiškai įprastas gėrimui skirtas puodelis, tačiau iš išorės atrodo kaip purvinas ir neprižiūrėtas.  Nemanau, kad jūsų kolegos savigarba leistų gerti iš tokio puodelio. Ir tai nebus didelis praradimas – puodukas kainuoja tik $15.19 .

Previous post:

Next post: