Top-10. Blogi žvaigždžių įpročiai

Post image for Top-10. Blogi žvaigždžių įpročiai

Visais laikais žmonės turėjo, turi ir turės neigiamų bruožų. Vieni jų – natūralūs, kiti jų – įgyti per ilgą gyvenimą. Net žvaigždės statusas neapsaugo nuo blogų įpročių turėjimo. Taigi, visi esame lygus, ne išimtis ir populiariausi aktoriai ar aktorės. Pateikiame dar vieną Top-10 sąrašą, kuriame rasite visų laikų blogiausius aktorius bei jų blogus įpročius. 1. Robert Downey Jaunesnysis

Nors pastaruoju metu aktorius Robert Downey Jaunesnysis išvengė kontakto su teisėsauga, tačiau jis patenka į pirmąją mūsų dešimtoko vietą dėl daugybės areštų už aibę įvairių įstatymo pažeidimų.

2. Charlie Sheen

Charlie Sheen taip pat būtų galima „apdovanoti“ už daugkartinį įstatymų laužymą, tačiau pats garsiausias ir naujausias skandalas – tai 2009 metų įvykis, kai aktorius grasino savo naujajai žmonai peiliu.

3. Snoop Dogg

Galbūt jums neteko girdėti apie šią žvaigždę kaip apie blogą aktorių. Labiausiai jis žinomas dėl savo blogų įpročių. 2006 metais Snoop Dogg buvo suimtas už nelegalaus ginklo laikymą ir narkotikų platinimą. 1993 metais – už ginklų pardavinėjimą, o 1990 – už kokaino platinimą, 1996 – buvo įtariamas žmogžudyste.

4. Mickey Rouke

Šis aktorius priklausomas nuo narkotikų. Jis buvo nubaustas už tai, kad vairavo apsvaigęs. Dabar spauda teigia, kad jis vėl „švarus“ ir bando grįžti į didžiąją sceną, tačiau sklando gandai, kad jo blogi įpročiai niekur nedingo.

6. Lindsay Lohan

Lindsay, gražaus veidelio savininkė, kuriai tikrai šypsosi laimė. Tačiau reikia tą šypsnį pamatyti. Kai jai buvo pasiūlyta pakeisti vieną aktorę ir užimti jos vietą viename garsiame filme, Lindsay buvo sulaikyta už tai, kad vairavo apsvaigusi.

6. Michelle Rodriguez

Ši serialo „Dingę“ žvaigždė buvo suimta už vairavimą išgėrus net 2 kartus: 2006 metais per filmavimus Havajuose, bei 2003 metais.

7. Gary Coleman

Šis aktorius su teisėsauga vis dažniau susitinka nuo 2010 metų sausio, kai antrąkart pakėlė ranką prieš savo žmoną. Pirmasis kartas buvo 2009 metais, tačiau moteris į policiją nesikreipė.

8. Rip Torn

Rip Torn būdamas neblaivus sukėlė avariją: jis su savo automobiliu taranavo priešais atvažiuojantį vilkiką su traktoriais. Į įvykio vietą atvykus policijai, jis atsisakė pūsti į alkotesterį.

9. Nick Nolte

Šis aktorius turi labai blogą įprotį: vartoti daug alkoholio ir vairuoti.

10. Zsa Zsa Gabor

Ją vairuojančią sustabdė policininkai. Kadangi šios žvaigždės automobilio dokumentai buvo negaliojantys, Zsa Zsa Gabor užsipuolė pareigūną. Dabar ją teisia už dvigubą nusikaltimą.

Previous post:

Next post: