12 faktų, kurių nežinojote apie filmą „Socialinis tinklapis“

Post image for 12 faktų, kurių nežinojote apie filmą „Socialinis tinklapis“

Naujienos iš kino pasaulio. „Socialinis tinklalapis“ – paskelbtas geriausiu 2010 metų filmu. Jo kūrėjai gavo ne vieną apdovanojimą. Pats filmas taip pat apdovanotas auksiniu gaubliu bei oskaru. Pateikiame 12 įdomiausių faktų apie šią istoriją, jos aktorius ir kūrėjus. 1. Justin Timberlake prieš filmuodamasis  ir įkūnydamas Sean Parker numetė 7 kilogramus. Jis mano, kad tai leis jam atrodyti daug jaunesniam.

2. Mark Zuckerberg duodamas interviu Diane Sawyer, pripažino, kad Eric Fisher (Jesse Eisenberg pusbrolis) kurį laiką dirbo „Facebook“ kompanijoje.

3. Likus dviems savaitėms iki filmavimo pradžios, besiruošdamas Marko Zuckerbergo rolei, pagrindinis aktorius Jesse Eisenberg užsiregistravo „Facebook“ sistemoje. Kai filmas pasirodė ekranuose, jis skubiai pašalino savo profilį.

4. Visus rūbus, kuriuos Jesse Eisenberg vilkėjo filmo metu, kažkada dėvėjo tikrasis Facebook sumanytojas Mark Zuckerberg.

5. Kai aktoriai filmui jau buvo išrinkti, David Fincher pagrindiniams aktoriams uždraudė susitikti su jų vaidinamais personažais iki tol, kol nebus pabaigtas filmas.   Justin Timberlake buvo vienintelis aktorius, kuris sutiko savo „atitikmenį“ realiame gyvenime.

6. Tikroji ir pati pirmoji svetainės „Facebook“ viršutinė antraštė vaizdavo stilizuotą Al Pacino portretą. Jį sukūrė web dizaineris Andrew McCollum,  Mark Zuckerberg draugas. Antraštėje, kuri buvo naudojama filme, matomas Jesse Eisenberg’o atvaizdas.

7. Filmas „Socialinis tinklalapis“ yra pirmasis tokio tipo kūrinys, kuriame nuolat naudojamas necenzūrinis žodis „fuck“.

8. Aktorė Natalie Portman studijavo Harvarde kaip tik tuo metu, kai buvo kuriamas „Facebook“. Ji su šio filmo scenarijaus autoriumi Aaron Sorkin pasidalino savo patirtimi apie tai, kas tada vyko tarp studentų. Atsidėkodamas Sorkin jau suteikė epizodinį vaidmenį.

9. Įvadinė filmo scena su aktoriais Jesse Eisenberg ir Rooney Mara kartota net 99 kartus.

10. Scenoje, kur Mark Zuckerberg kopijuoja paveikslėlius, kad pabaigtų Meno istorijos namų darbus, naudoja kito žmogaus Facebook profilį – tai yra Tylero Durdeno.

11. Iš tiesų Mark Zuckerberg planavo niekada nežiūrėti šio filmo.

12. Jesse Eisenberg ir Andrew Garfield filmo kūrimo metu tapo labai gerais draugais.  Eisenberg teigė, kad tarp jų vaidinamų personažų vyravusi įtampa buvo labai emociškai paveiki tiek jam, tiek kolegai.

Previous post:

Next post: