Top-10.Mamos, uždirbančios milijonus

Post image for Top-10.Mamos, uždirbančios milijonus

Šiandien moterys jau nėra vien tik nusivylusios namų šeimininkės. Jos pačios sugeba savarankiškai dirbti, siekti karjeros aukštumų, tačiau kartu sėkmingai derinti mamos pareigas. Jei jau prakalbome apie mamas – tai tikrai labai sunku suderinti karjerą ir šeimą. Tačiau pasižvalgykime po mūsų Žvaigždžių Pasaulį. Pateikiame daugiausiai uždirbančių mamų top-10. 

1. Madonna

Ši garsi daininkė mūsų top-10 pirmoje vietoje. Pirmiausia dėl to, kad ji labai myli vaikus ir tai įrodė visam Pasauliui. Ji turi tris vaikus: Maria Ciccone Leon, Rocco John Ciccone Ritchie ir mažąjį David, kurį įsivaikino iš Malavio. Ji planuoja dar kartą įsivaikinti, ir teigė tai darysianti tol, kol leis jos materialinė padėtis. Kol kas jos turtas vertinamas $110 milijonais.

2. Reese Witherspoon

Ši garsi Holivudo aktorė turi du vaikus: Ava and Deacon. Jos turtas vertinamas $24 milijonais. Beveik visus juos ji uždirbo besifilmuodama įvairiuose filmuose.

3. Gwyneth Paltrow

G. Paltrow ir jos vyras Chris Martin susilaukė dviejų vaikų: Apple ir Moses. Dabar ji yra laiminga mama, tačiau prieš tai filmavosi ne viename filme. Garsiausias jų – tai „Iron Man“, kuris sulaukė labai didelio pripažinimo. Ji taip pat parašė savo gyvenimo būdo knygą. Jos turtas siekia $20 milijonų.

4. Julia Roberts

Julia ne tik žinoma kino filmų žvaigždė, bet ir nominuojama Holivudo karaliene. Ji su vyru Danny Moder turi tris vaikus: Hazel, Phinneaus ir Henry. Jos turto vertė siekia $17 milijonų.

5. Sarah Jessica Parker

Žinomiausia serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė. Sarah Jessica yra ne tik puiki aktorė, tačiau ir šauni mama. Ji neseniai išleido pirmąją savo vardu pavadintą kvepalų kolekcją. Sarah turi vieną sūnų vardu James Wilkie Broderick, kuris gimė 2002. Jos turtas vertinamas $15 milijonais.

6.  Angelina Jolie

Rūpestinga ir švelni mama Angelina Jolie su vyru Brad Pitt turi net 6 vaikus: Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, dvynius Knox ir Vivienne. Ji yra be proto turtinga. Nors Angelina turi nemažai vaikų, ji įrodė, kad net daugiavaikė mama gali tapti  Holivudo Primadona.

7. Heidi Klum

Heidi Klum su vyru Seal turi tris vaikus:  Helene, Henry ir Johan. Jos turtas vertinamas  $14 milijonų.

8. Kate Winslet

Nuostabaus grožio Kate yra jauniausia Holivudo aktorė, kuri gavo net šešis Akademinius apdovanojimus.  Ji turi vieną dukrelę Mia iš pirmosios santuokos su  Jim Threapleton ir sūnų Joe su dabartiniu sutuoktiniu Sam Mendes.  Jos turto vertė yra  $12 milijonų.

9. Kimora Lee Simmons

Ši nuostabi moteris su vyru Russell Simmons turi dvi dukras. Jos turtas siekia nei daug, nei mažai:  $12 milijonų.

10. Kelly Ripa

Kelly Ripa puiki TV serialų aktorė, kuri turi tris vaikus:  Michael, Lola ir Joaquin. Ji susituokusi su vyru Mark Consuelos. Jos banko sąskaitoje yra apie $9 milijonus.

Previous post:

Next post: