5 susitikinėtojų asmenybės

Post image for 5 susitikinėtojų asmenybės

Kiekvienas iš mūsų yra asmenybė. Taip pat visi turime savo suformuotą susitikinėjimo stilių, koncepciją, bei tvirtai nusistatę, kam teikti pirmenybę. Pateikiame 5 pagrindinius susitikinėtojų tipus. Vienų savybes galite rasti ir savyje, o kartais net būdingi net 2 skirtingų asmenybių bruožai.  Esmė yra ta, kad visi eidami į pasimatymą siekiame vieno vienintelio tikslo – susirasti antrąją pusę, tačiau kiekvienas pasirenkame vis kitą būdą, kaip tai padaryti.  Taigi trumpai apžvelgsime kokių asmenybių galime sutikti eidami į pasimatymus. O kuriam tipui priskirtumėte save? 🙂

1. Serijinis susitikinėtojas

Toks žmogus turi suplanavęs kiekvieną savaitės vakarą, o jo/jos spinta lūžta nuo drabužių kiekio ir įvairovės. Šio tipo žmones galima suskirstyti į dar dvi subkategorijas. Pirmoji – tai serijiniai susitikinėtojai, kurie tiksliai žino ko ieško. Kiekvieną vakarą jie suplanuoja tam, kad kuo greičiau surastų tai, ko jiems reikia. Kita kategorija – tai žmonės, kurie net neįsivaizduoja ko ieško, o tiesiog susitinka su bet kokiais pirmais pasitaikusiais žmonėmis. Reikia būti apdairiems, jei susitinkate šio tipo žmones.

2. Savaitgalio nuotykių ieškotojas

Savatės darbo dienomis (t.y. pirmadienį – ketvirtadienį) šitokio žmogaus nepasieksite. Ir tik penktadienį jūs sulauksite sekančio jo skambučio. O po to – vėl savaitė tylos. Šis žmogus dažniausiai yra labai praktiškas ir visas linksmybes palieka tik savaitės galui. Labai geras ženklas, jei dėmesio sulaukiate kiekvieną savaitgalį, vadinasi, esate vienintelis/ė. Tačiau jei Jis/Ji paskambina tik kas antrą penktadienį, vadinasi, jūs esate tik antraeilis žmogus. Jei savaitgalių nuotykių ieškotojai negali skirti dėmesio darbo dienomis, vargu ar jie yra rimti kandidatai į išrinktuosius.

3. Idealus susitikinėtojas

Žmogus, kuris iki smulkmenų viską kruopščiai suplanuoja. Ir tai gali būti būtent tai, ko jūs ilgai ieškojote. Idealusis visada stengsis,kad susitikimas būtų neužmirštamas ir dar daug metų galėtumėte pasakoti apie tą dieną patirtus įspūdžius. Žinoma, blogai bus tuo atveju, jei jūs ieškote ko nors įprasto. Tačiau jei jums patiko idealusis variantas (vargu, ar jis gali nepatikti!) neskubėkite jam vadovauti. Paprastai tokie žmonės žino ko nori ir labai gerai perpranta kitų mintis.

3. Paskutinės minutės specialistas

Šis žmogus jums paskambins kaip tik tuo metu, kai eisite namo iš treniruotės ir galvosite, ką čia pasidarius vakarienei. Paskutinės minutės specialistai gali būti labai pavojingi. Vieni jų gali būti nerimti – t.y. suorganizavo greitą pasimatymą vien iš neturėjimo ką veikti, arba draugai jį paliko „ant ledo“ ir atšaukė planus. Kita vertus – šiuo būdu labai gerai patikrinti kitos pusės (t.y. žmogaus, su kuriuo planuoji susitikti) polinkį rizikuoti, greitį, imlumą ir pan.

5. Nevaržomas susitikinėtojas

Dažniausiai pasitaikantis ir labiausiai pastebimas egzempliorius. Jis nepersistengia rūpindamasis susitikimo vieta, apranga ar, juolab, kitomis smulkiomis detalėmis. Dažniausiai tokie žmonės į pasimatymus eina ne ieškoti rimtų santykių, o tiesiog smagiai praleisti vakarą, pažinti naujus žmones kartais – tiesiog vedini smalsumo.

Previous post:

Next post: