Madingi dalykai, į kuriuos verta investuoti

Post image for Madingi dalykai, į kuriuos verta investuoti

Paprastai žmonės neuždirba milijoninių sumų ir negali įsigyti visko, ko tik užsigeidžia. Tačiau yra dalykų, kuriems negalima gailėti pinigų, ypač jei tai liečia aprangą. Pateikiame keletą pavyzdžių, kodėl verta investuoti į išvaizdą ir nesigailėti išleidus nemenką sumelę pinigų. 

1. Džinsai

Viena pora aukštos kokybės džinsų daug geriau, nei visa dėžė paprastų. Geri, brangūs džinsai bus ilgaamžiai ir visada tau nuostabiai tiks. Tuo tarpu pigūs –  dažnai greitai susidėvi: praranda spalvą, suplyšta. Taigi, pamąstyk, kas geriau: viena pora tikrai kokybiškų klasikinių džinsų ar krūva madingų, tačiau trečiarūšių, pigių medžiagos gabalų?

2. Moteriškas apatinis trikotažas

Moterys tiesiog dievina apatinį trikotažą. Daugelis mąsto, kad kuo daugiau komplektų turėsi savo kolekcijoje, tuo geriau. Iš dalies taip mąstyti būtų neteisinga. Daug geriau turėti keletą komplektų, kurie tau tinka ir su jais atrodai fantastiškai (tinkamai prigludę ir tinkamos formos). Dėvėdama savo mėgstamus apatinius, jausies daug patogiau. Gera kokybė kainuoja, tačiau verta pinigus mokėti tik tada, kai preke esi patenkinta 100%.

3.  Batai

Kiekviena save gerbianti panelė savo spintoje turi turėti bent jau vieną porą klasikinių batelių. Ir tie vieninteliai turi būti itin aukštos kokybės.  Žinoma, svajoti galima, kad tavo spinta lūžta nuo didžiulio batų kiekio (pavyzdžiui, kaip garsiosios Carrie Bradshaw), tačiau daug geriau įsigyti vieną porą ar keletą. Klasika – visada madinga, šitokie batukai tau tiks prie bet kokios aprangos (kostiumėlio ar suknutės), bei galėsi juos dėvėti įvairiausiomis progomis.

4. Laikrodis

Jei manote, kad užtenka įsigyti prabangius apatinius, brangius džinsus ar rankinę, o sutaupyti pavyks perkant aksesuarus (pavyzdžiui, laikrodį), stipriai klystate. Tai, kas pigu, labai lengvai pastebima. Geras laikrodis parodo tavo prestižą. Atrodysi stilinga bei elegantiška, net jei segėsi laikrodį prie paprastų džinsų ar šortukų. Žinoma, jei gali sau leisti įsigyti keletą skirtingų prabangių laikrodžių, būtų fantastiška. Tačiau jei gali leisti sau tik vieną -ne bėda. Svarbiausia, kad kokybišką prekę gali oriai nešioti.

5. Rankinė

Taisyklė paprasta: geriau 1 kokybiška rankinė, nei 10 pigių krepšių. Svarbu, kad rankinukas, kurį  išsirinksite, būtų patvarus, ilgaamžis, ir tarnautų bent jau keletą sezonų. Mitas, kad rankinė būtinai turi derėti su batais, atvirkščiai, ji gali būti centrinė tavo aprangos detalė. Tačiau prieš įsigyjant bet kokį krepšį – svarbu, kad pirmasis rinkimosi kriterijus būtų kokybė.

6. Kvepalai

Tai vienas svarbiausių išvaizdos elementų. Kuo geresnius kvepalus įstengsite įsigyti, tuo ilgiau ir prabangiau kvepėsite.

Ką dar reikėtų paminėti? Manau, kad tai ir buvo svarbiausia. Tačiau jeigu jums atrodo kitaip – drąsiai palikite komentarą  🙂

Previous post:

Next post: