Išradimai, palengvinantys gyvenimą

Post image for Išradimai, palengvinantys gyvenimą

Anot šių keistų daiktų autorių – jie tikrai palengvina mūsų ir taip sunkų gyvenimą. Kitiems  – tai tik pinigų išmetimas į balą. Siūlome pasižvalgyti po naujausius išradimus, kurie turėtų lengvinti mūsų kasdienius namų ruošos darbus.

Puodukas+Sausainiai

Tam, kad galėtumėte normuoti suvalgomų sausainių kiekį – sukurtas dvifunkcinis arbatos puodukas. Taip pat jis gali būti vietoj mažos lėkštutės. Specialioje angoje telpa 2-3 standartinio dydžio sausainiai. Puodukas pritaikytas tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams.

Apsauga bananui

Šis nuostabus prietaisas neleis, kad jūsų bananas, nešant kuprinėje, būtų sutrintas ar suspaustas.  Jūs galėsite užkąndžiauti savo mėgstamu vaisiu bet kur ir bet kada.

Puodukas su užraktu

Šis puodukas turi padidintą apsaugą, kuri neleidžia prisiartinti prie jo bet kokiam vagišiui. Jei jums jau įgriso, kad kažkas nuolat paima jūsų nuosavą puoduką, laikas įsigyti šį. Nei vienas žmogus, kuris neturi specialaus rakto, negalės atidaryti dangtelio.

Arbatos laikmatis

Šis pingvino formos laikmatis skirtas skubantiems. Jei atsibodo kas rytą daryti arbatą, šis išradimas kaip tik jums! Specialus arbatos laikmatis leidžia nustatyti laiką, kuriam praėjus, nuskambės skambutis ir arbatžolių maišelis bus ištrauktas. Arbata paruošta, skanaus!

Permatoma skrudintuvė

Tau patinka skrudinta duona, tačiau dažniausiai ją sudegini? Ne bėda. Šis išradimas leis pasidaryti tokį skrebutį, kokį labiausiai mėgsti. Permatoma šildomo stiklo technologija paremtas prietaisas leidžia kiekvienam virtuvės šeimininkui pasirinkti norimą skrudinimo kiekį.

Sviesto rėžtuvas

Labai patogu dozuoti bei pjaustyti sviestą. Prietaisas skirtas tiems, kurie nori būti sveiki. Vienu rankenos paspaudimu šis sumanusis rėžtuvas atrėžia reikiamą sviesto gabaliuką.

Milžiniškas nuotolinio valdymo pultelis

Įsigiję šį daiktą, niekada jo nepamesite. Šio gigantiško daikto su didžiuliais mygtukais neįmanoma nepastebėti, o tuo labiau jį kur nors pamesti. Juo galima valdyti beveik visą namų įrangą: TV, DVD grotuvą, palydovinę anteną ir kita. Be to, visi mygtukai tamsoje šviečia, taigi  šį pultą lengvai atrasite tamsios paros metu.

Dienų laikrodis

Kartais taip nutinka, kad nežinai kuri savaitės diena. Tada tau tikrai reikia šio prietaiso, kuris vadinasi Dienų laikrodis.

Lazerinės žirklės

Naudojantis šiomis žirklėmis nukirpti tiesią liniją – vieni juokai! Tereikia sekti ta linija, kurią parodo mažas lazeriukas įtvirtintas žirklučių šone.

Šviečiančios automobilio formos šlepetės

Jei naktį užsimanėte užkandžio ar vandens stiklinės – jums reikia nusigauti iki virtuvės. Tačiau tai tikrai sunku atlikti, kai yra tamsu. Šios šlepetės turi įtaisytus šviečiančius diodus, kurie gali apšviesti jums kelią.

Kūdikių pagalvė

Ši nauja ergonomiška pagalvė leis jūsų kūdikiui jaustis saugiai ir patogiai. Pagalvės forma tiksli mamos rankų formos, dydžio ir svorio kopija. Šis išradimas padės jūsų kūdikiui ramiau miegoti naktį, bei nuramins jam staiga pravirkus.

Marškinėliai keliautojams

Gera dovana draugui, mėgstančiam keliauti. Atvykus į svetimą šalį ir nežinant vietinės kalbos, būtų sunku susikalbėti ar ko nors paklausti. Šie marškinėliai sukurti tam, kad pagelbėtų: jei jums reikia nuvykti į oro uostą, jūs bakstelite pirštu į piktogramą ir klausiate, kaip ten nusigauti.

Modernios kopėčios

Nors ir modernios, tačiau nelabai saugios

Modernus padėklas

Padavėjams daugiau jaudintis nebereikės. Bent jau vienu klausimu: kaip einant nepamesti padėklo? Šis naujausias išradimas anatomiškai pritaikytas prie kiekvieno delno.

Suoliukas ant ratų

Šis išradimas kiekvieno poreikiams: jei nori sėdėti saulutėje ar šešėlyje, jei nori prie vandens ar po medžiu – tereikia tik pastumti jį į reikiamą vietą.

Previous post:

Next post: