Top-10. Vyriškiausi gyvūnai

Post image for Top-10. Vyriškiausi gyvūnai

Kiekvienas žino posakį: kad geriausias vyro draugas yra šuo. Tačiau ką galima pasakyti apie tą šunį, kuris yra toks mažas, kad galima jį nešioti rankinėje. Arba apie tuos šunis, kurie apauti batais, aprangti madingais rūbeliais?  Tai tikrai nevyriška. Tačiau aš tikiu, kad yra dar nors keletas vyriškumą simbolizuojačių gyvūnų. Juos visus rasite šiame Top-10 sąraše.

10. Kiaulė

Tikriausiai daugelis iš jūsų pamena Arnoldą iš filmo „Green Acres“. Štai jums šiek tiek purvinas, bet nuostabiai ištikimas augintinis, kurį lengvai galite paversti į kepsnį. Tačiau svarbu paminėti ir tai, kad kiaulės nėra labai vyriškos tik dėl vieno aspekto: jos labai meilios bei prieraišios.

9.  Beždžionė

Tai – nuostabus gyvūnas. Labai panašus į vyrą: tik šiek tiek mažesnė, plaukuotesnė ir labiau rėkianti jo kopija. Be to, įdėjus šiek tiek pastangų, bei treniruočių, beždžionę galima išmokyti visko, pavyzdžiui, vogti.

8.  Škotiški arkliai Clydesdale

Šie arkliai yra milžiniški – labai neįprasto dydžio. Jie išskirtiniai ne tik ūgiu, sudėjimu, bet ir baltos spalvos kojomis.  Clydesdale arklių veislė buvo išvesta tam, kad pagelbėtų žmogui kasdieniuose ūkio darbuose. Kadangi vyras per savo gyvenimą turi atlikti keletą darbų, tokių kaip pasodinti medį, pastatyti namą ir pan., kodėl šį sąrašą neprailginus ir nepridėjus keletą naujų užduotėlių?  Pavyzdžiui, tikras vyras turi mokėti sutramdyti tokį arklį kaip Clydesdale.

7. Smauglys

Smaugliai – tai tokios gyvatės, kurios nėra nuodingos. Tačiau nėra čia ko džiūgauti, mat savo auką jos tiesiog pasmaugia apsivyniodamos apie kaklą. Ir nebūtinai smauglys gali pasmerkti myriop svetimą žmogų – jos neprisiriša ir gali pasmaugti net savo šeimininką.

6.  Skorpionai

Šie gyvūnai aktyviausi yra naktį. Man jie labai nesimpatiški ir visiškai nepatrauklūs. Tačiau jei jau apsisprendei jį laikyti namuose, būtinai atsiminkite patarimą: prieš maitindami  skorpionui maistą pateikite gyvą (jei tai būtų svirplys, driežiukas, voriukas ar kita). Jei visada maitinsite jį tik negyvu maistu, jam gali pritrūkti linksmybių.

5. Piranija

Tai grobuoniškos, agresyvios, mėsėdės žuvys,  kurios užsitarnavo kraugerių vardą. Tas, kas patenka joms į akvariumą, tampa tik kunkuliuojančia raudona dėme keletui sekundžių. Auką sunaikina visiškai. Tokio augintinio privalumas tas, kad beveik nereikia valyti akvariumo.

4. Trikojis šuo

Nepaisant to, kad yra paprastų šunų ar tikrai vyriškų (pavyzdžiui, kovinių), dar neteko girdėti apie trikojį šunį. O vyriškumo ir drąsos jiems tikrai netrūksta – jie skirti gaudyti technikos vagims. Jų tikslas – užpuoliką sudraskyti.

3. Strutis

Stručiai nėra jau tokie mieli, kaip atrodo. Jie savo stipriomis, raumeningomis kojomis ne tik greit bėga, bet išspiria kiekvieną nepageidaujamąjį iš savo teritorijos. Jie gali būti pikti, žnaubytis snapu ar kaip ginklą naudoti savo ilgą kaklą.

2. Tigras

Užjaučiu tuos, kurie užsigeidė tokio naminio gyvūnėlio, kaip tigras. Jiems reikia ne tik specialių Aplinkosaugos ministerijos leidimų, bet ir mažiausiai 1 000 kvadratinių pėdų ploto aptvaro. Taip pat ne pro šalį būtų apsirūpinti visa veterinarų komanda.

1. Žmogus

O čia jau galite galvoti kaip norite. Tai gali būti prancūzų guvernantė, tarnas ar paparaščiausiai sūnėnas, kuris nubėga ir atneša butelį alaus. Žmogus-naminis gyvūnėlis – tai vyriškiausia, ką tik gali turėti tikras vyras. Tai tikrai nėra tarnystė ar vergovė. Juk strutis negalėtų būti vergu, taip? 🙂

Previous post:

Next post: