Keisčiausios skyrybų istorijos

Post image for Keisčiausios skyrybų istorijos

Žmonės tuokiasi ir skiriasi. Skyrybų dokumentuose, būtina nurodyti priežastį, dėl kurios paliekama antroji pusė. Pateikiame top – 10 pačių įdomiausių skyrybų istorijų.

1. Pora, kuri dar kartą susituokė po skyrybų praėjus 57 metams.

Ši pora iš Rytų Jorkšyro dar kartą susituokė praėjus 57 metams po išsiskyrimo. Įdomu tai, kad abu jaunieji jau buvo pakankamai garbaus amžiaus:  Leslie Harper buvo 93, o žmonai Elsie 90 metų. Pirmą kartą jiedu susituokė 1941, tačiau dėl įtempto vyro gafiko kariniame padalinyje (ponas Harper buvo karininkas) po keletos metų jiedu išsiskyrė. Užgyveno dukrą. Po šitiek metų (net 57!) iniciatyvos ėmėsi ponas Harper ir susirado savo buvusiąją. Jis teigia: „šį kartą viskas kitaip: mes turime apie daug ką pakalbėti, mums kartu labai linksma.“ Iki 2004 metų, kada jie vėl vienas kitam prisiekė amžiną meilę,pora beveik nesimatė. Tačiau ponia Harper teigia: „atrodo, kad mes niekada nebuvome išsiskyrę“.

2.  Karys, kuris išsiskyrė su žmona dėl to, kad ji jam buvo neištikima

Sakysite, kad ši istorija niekuo neypatinga? Siūlau paskaityti toliau. O buvo taip: vienas JAV karys, grįžęs po metų namo iš misijos Irake, surado namuose įkalčių, kad žmona buvo jam neištikima. Pasirodo, Nintendo Wii gali pasitarnauti ne tik kaip įrenginys žaidimams, bet ir puikus prietaisas sekimui. Karys, kurio vardas Tony, aptiko jame sukurtą naują žaidėjo vartotoją. Peržiūrėjęs profilį, bei apsilankymo kalendorių, Tony išsiaiškino ne tik dienas, kada pas jos žmoną lankėsi meilužis, bet ir tai, kad jis yra puikus žaidėjas.  Tony žmona teigė, kad ji per visą tą laiką buvo ištikima, išskyrus vieną bučinį su kitu vyru. Karininkas ja neptikėjo ir su ja išsiskyrė.

3. Vyras, kuris paliko savo žmoną dėl to, kad vertė jį valgyti pyragus

Pasirodo,  yra tokių žmonių, kurie besąlygiškai mėgsta gaminti. Ir jei negali visko suvalgyti ką pagaminai, galima pasidalinti su artimu. Taigi, istorija tokia, kad vyras buvo priverstas žmonos po kiekvieno valgio dar ragauti naują žmonos pagamintą desertą. Cheng Yu iš pradžių labai džiaugėsi žmonos kulinariniais sugebėjimais, tačiau po keletos metų vien žodis pyragas jį supykindavo. Vyras teigė: „jaučiuosi, kaip šiukšliadėžė“. Taigi vyras pagrasino žmonai su ja išsiskirsiąs, jei ši nenustos kepti.

4. Žmona palinko savo vyrą dėl to, kad sutuoktinio mama atvyko pas juos per medaus mėnesį

Normalu, kad įsiliejimas į naują šeimą yra sunkus procesas. Ypač sunku, jei tavo vyras – mamyčiukas. Taip nutiko ir šiai vargšei merginai iš Italijos. Padraugavus vos metus, pora nusprendė susituokti. Po šventės jaunavedžiai medaus mėnesį suplanavo Prancūzijoje. Jiems besiruošiant išskristi, staiga ką tik iškeptos nuotakos nuostabai oro uoste pasirodo jos anyta. Ir ne viena, o su lagaminais. Jaunoji ne juokais įsiuto ir liepė vyrui pasiaiškinti. Pasirodo, jaunasis be mamos niekur negali, o ir mamytė neištvertų be sūnaus, nes jos širdis pernelyg silpna. Praėjus trims savaitėms po vestuvių šiai naujai šeimai atėjo galas: mergina padavė skyrybų dokumentus.

5. Pora, kuri išsiskyrė SMS žinute

Jauna pora iš Kairo išsiskyrė telefonu, SMS žinute. Sutuoktiniai susiginčijo, kai vyras buvo darbe, moteris ignoravo jį ir neatsiliepė į jo skambučius. Vyras, norėdamas pamokyti žmoną, tris kartus parašė SMS žinutę: „mes skiramės“. Anot islamo religijos, Dievo akyse, dabar mergina yra išsiskyrusi, nes vyras turi teisę ją palikti be jokių priežasčių ir kada tik panorėjęs.  Dabar pora norėtų susitaikyti, tačiau turi problemą: vyras yra tvirtai religingas, todėl metęs žmoną, negali jos susigrąžinti. O moteris, savo ruožtu, prarado teisę į savo mažametį sūnų.

6. Mergina, kuri metė savo 62 metais vyresnį vyrą, nes nesuderinami jų gy venimo tempai

Šiandien nėra jau taip ir neįprasta girdėti apie jaunas merginas ištekančias už senų, turtingų ir į senelius tinkančių vyrų. Daug labiau neįprasta yra tai, kad vyro gyvenimo tempas yra per greitas tokioms panelėms. Taip atsitiko ir  Kristin Georgi,   22 metų merginai, kuri ištekėjo už tikro smarkuolio – 84 turtingo magnato Joe Hardy. Vestuvės įvyko 2007 metų rugpjūtį, o skyrybos – 2008 metų balandį. Kristin teigia, kad sutuoktinis gyvena per daug ekstremaliai: „apkeliauti visus Centrinėje Europoje esančius kalnus per 4 dienas man per didelis iššūkis“. Žinoma, skiriantis mergina reikalauja tam tikros turto dalies savo sūnaus išlaikymui.

7. Moteris paliko vyrą, nes jis nedėvėjo apatinių.

24 metų  Emese Nagy iš Rumunijos susituokė su Tamas tik prieš metus. Tačiau tik po vestuvių sužinojo apie vyro keistenybes: tokias, kaip nenoras vilkėti apatinių rūbų. Iš pradžių tai netrukdė, nors ir atrodė keistai. Tačiau jaunąją žmoną nuolat erzino įkyrūs kitų moterų žvilgsniai. Neapsikentusi, ji padavė skyrybų dokumentus. Anot Tamas, jis myli savo žmoną ir nenori skirtis. Tačiau jis geriau išsiskirs nei apsivilks apatinius – „tokie rūbai mane jaučia verstis nepatogiai“.

8. Moteris, kuri išsiskyrė su vyru dėl to, kad jis tuštinosi į virtuvės puodus.

Moteris iš Nigerijos padavė skyrybų dokumentus, kai neapsikentė vyro tuštinimosi į virtuvinius puodus. “ Kas kartą girtas vyras darydavo savo gamtinius reikalus virtuvėje“ – teigė  Oluwakele Ogundele. Moteris teigė jau pavargusi nuo kasdienės rutinos bei namų ruošos darbų. Be to, negali pakęsti pastoviai nuo alkoholio apsvaigusio vyro, kurio jau nebemyli.

9. Pora išsiskyrė, nes vyras pralošė savo žmoną.

Vienas Rusijos vyriškis Andrei Karpov lošdamas pokerį pritrūko grynųjų pinigų ir vietoj to pastatė savo žmoną.  Žaidimą pralošęs kolegai Sergey Brodov turėjo atiduoti žmoną Tatiana. Ji dėl tokio poelgio labai supyko, nutraukė visu ryšius su Karpov. Dabar ji laimingai ištekėjo už Brodov ir tiegia, kad visiškai nesigaili pailikusi pirmąjį vyrą.

10.  Vyras, kuris paliko žmoną dėl to, kad ji norėjo per daug sekso.

Vienas nusivylęs turkų kilmės vyras gyvenantis pietvakarių Vokietijoje kreipėsi į policiją, kad apsaugotų nuo jo 18 metų, 2 vaikų motinos, jo žmonos. Vyras teigė, kad pastaruosius metus gyvena svetainėje ant sofos, negali pailsėti ir pervargęs turi eiti į darbą. Negana to, kad vyras bėga nuo savo žmonos, pastaroji jį seka, ir reikalauja atlikti santuokos ritualą – tai yra pasimylėti. Vyras yra beviltiškoje padėtyje, todėl kreipėsi į policiją ir jau padavė skyrybų dokumentus.

Previous post:

Next post: