Top-10. Romantiškiausi visų laikų filmai

Post image for Top-10. Romantiškiausi visų laikų filmai

Yra filmų, kuriuos žiūrint neįmanoma neverkti. Yra filmų, kurie verčia tave įsimylėti iš naujo. Kartais pažiūrėjus tikrai gerą filmą, gyvenimas nusidažo rožine spalva ir tu vėl juo džiaugiesi. Ir slapta svajoji, kad taip kaip filmo herojams kada nors nutiks ir tau. Tik realybėje. Pateikiame top-10 visų laikų romantiškiausių filmų.

10. Graži moteris

1990 metų filmas su Julia Roberts ir Richard Gere priešaky. Filmo istorija – tarsi Pelenės – vargingai gyvenančią ir prostitucija užsiimančią moterį įsimyli vienas iš turtingiausių ir įtakingiausių žmonių. O vėliau – ilgai ir laimingai gyveno…

9. Amelie

Filmas buvo nominuotas net 5 akademiniams apdovanojimams. Režisierius –  Jean-Pierre. O istorija – šiek tiek netradicinė: jauna paryžietė mergina ieško meilės kiek keistokais ir paslaptingais būdais.

8. Skubėk mylėti

Filmas išleistas 2002 metais, pagrindiniai aktoriai –  Mandy Moore, Shane West, režisierius Adam Shankman. Filmo istorija tokia: populiarus ir patrauklus mokyklos vaikinas įsimyli mergaitę, sergančią vėžiu.

7. Žinutė butelyje

1999 metais išleistas filmas paremtas  Nicolas Sparks romano motyvais. Šiame filme vaidino tokios žvaigždės kaip Kevin Costner, Robin Wright ir kiti.

6.Mūsų meilės reikalai

Pakankamai senas, 1957 metais išleistas filmas, su tokiomis tuometinėmis žvaigždėmis kaip  Cary Grant , Debora Kerr ir daugeliu kitų. Šis filmas buvo nominuotas 4 akademiniams apdovanojimams.

5. Vėjo nublokšti

Šis filmas išleistas  1941, kurį režisavo Victor Fleming. Jame vaidino  Vivien Leigh, Clark Gable ir kiti.

4. Purvini  šokiai

Šis buvo išleistas 1987 metais, o režisierius-  Emile Ardolino, vaidino Patrick Swayze, Jennifer Grey ir kiti.

3. 10 dalykų, kurių tavyje negliu pakęsti

Filmas sukurtas  1999, kurio režisierius yra  Gil Junger. Jame vaidino žvaigždės: Heath Ledger, Julia Stiles ir kt.

2. Titanikas

Sukurtas 1997, vadovaujant režisieriui Hanes Cameron, tačiau žiūrimas iki šiandien. Pagrindinius vaidmenis atliko Kate Winslet and Leonardo DiCaprio.

1. Užrašų knygelė

Nuostabiai šiltas ir jaukus filmas apie meilę. Režisierius – Nick Cassavetes, pagrindinis aktorius Ryan Gosling.

Previous post:

Next post: