Kvailiausi pasaulio išradimai

Post image for Kvailiausi pasaulio išradimai

Ar teko kada ragauti žmogaus mėsos? Jei ne, pasirodo, galima tai padaryti. O ar norėtumėte pasidaryti savo kolos gėrimą? Pasirodo, šiandien net ir tai įmanoma. Pateikiame net 5 pačius keisčiausius išradimus, kokius tik galima įsivaizduoti!

 • Hufu sužadins jumyse glūdintį žmogėdrą.

Hofu – tai maisto produktas, kurio skonis bei išvaizda atitinka žmogieną. Dar kitas šio produkto pavadinimas – žmogienos alternatyva. Tai gali būti skirta žmogėdroms, kurie nori atsikratyti šio įpročio.  Taip pat šį išradimą galima panaudoti moksle – studentams, studijuojantiems kanibalizmą. Mark Nuckols – šio išradimo autorius, teigia, kad valyti žmogieną yra didžiulis malonumas. Taip darydamas gali priklaustyti tikrai kanibalų draugijai.

  • Reklaminė kampanija tuolete

  Daugelis mano, jog nuo reklamos galima pasislėpti būnant tuolete. Bet jau nebeilgai, nesi išrastas Interactive Urine Communicator – prietaisas reklamavimui tuolete. Jį išrado bioinžinierius Richard Deutsch iš Niujorko kompanijai Wizmark. Prietaisas labai paprastas – tai 3,5 colių pločio ekranas patalpintas pisuare, kuriame rodoma reklama. Tik pradėjus šlapintis, nuo virpesių sujudinamas ekranas, įsijungia reklama su žybsinčiomis šviesomis. Kiekvieną kartą įsijungia 16 sekundžių trukmės audio reklama, o priklausomai nuo žiūrėjimo kampo, keičiasi vaizdas ekrane.

  Firma OpenCola atvira visai rinkai. Ji neslelpia jokio kolos recepto, o dar leidžia jį tobulinti bei paįvairinti kiekvienam pagal savo skonį.Žinoma, gali į gėrimo receptūra kištis tiek, kiek leidžia įstatymas.

   • Skaityk laikraštį ant elektroninio tuoleto

   Tikriausiai nenustebinsime Jūsų pasakydami, kad šis tuoletas yra pagamintas Japonijoje. Ši naujovė žavi bei traukia kiekvieno akį savo daugiafunkciškumu. Ir ko tik su šiuo prietaisu negalima atlikti: jis turi sėdynės šildymo, džiovinimo, masažavimo funkcijas, automatiškai atidaro dangtį, po naudojimo pats išsiplauna. Tuolete įmontuota bevielė kontrolės sistema, ja galima šildyti ir vėdinti patalpą. O visas kontrolės pultas gali būti pritaitytas šalia tuoleto ar kitoje vietoje.

   • Gėjų gėrimas

   Gay Fuel – tai energetinis gėrimas skirtas netradicinės orientacijos vyrukams. Gay Fuel panašus į Red Bull, tačiau gėjiškas gėrimas yra ryškiai rožinės spalvos. Šio gėrimo sudėtyje galima aptikti seksualumą stimuliuojančių žolelių ekstraktų.

   Previous post:

   Next post: