12 tikrų faktų apie krūtinę

Post image for 12 tikrų faktų apie krūtinę

Į ką vyras dažniausiai atkreipia dėmesį, praėjus merginai? Žinoma, į krūtinę. Tačiau pasaulyje yra tokių faktų, kurių jūs dar nežinojote! Dėl to pateikiame top-12 sąrašą, kuriame rasite įdomybių apie šias moteriškas ir gyvybiškai svarbias grožybes.

1.  Didžiausia krūtinė yra 38KKK dydžio!

2009 metais Sheyla Hershey iš Brazilijos gavo Pasaulio Gineso rekordo apdovanojimą už didžiausią krūtinę. Po 9 plastinių operacijų bei keletos galonų silikono ji pasiekė savo tikslą – tapo didžiausios krūtinės savininke, jos dydis yra  38KKK.

2. Organizacija, kovojanti už teisę moterims vaikščioti  nuogoms iki pusės

GoTopless.org  viena iš Dž. Birtanijos organizacijų, kurios reikalauja lygių teisių su vyrais. Tačiau tik tam tikru aspektu – tai teisė vaikščioti nuogoms iki pusės. Savo teisę dažnai šios moteriškės išreiškia protestuodamos (žinoma, būdamos iki pusės nuogos).

3. Kairioji krūtis didesnė už dešiniąją

Nėra nei vienos moters, kurių abi krūtys būtų lygios. Dažniausia didesnė būna kairioji. Tačiau skirtumas yra toks nežymus, kad vargu, ar daugelis moterų tai pastebi. Speneliai taip pat būna nevienodų  dydžių.

4. Krūtinė – tai ką pirmiausiai vyras pastebi  moteryje

Ir nieko čia naujo. Taip buvo nuo seno. Tačiau Welingtono Viktorijos universiteto mokslininkai padarė tyrimą ir priėjo išvadų, jog kūno dalis, į kurią  vyras žiūri pirmiausiai ir ilgiausiai yra krūtinė. Tačiau čia nieko gėdingo, nes vyrams žiūrėjimas į krūtinę yra sveika – gyvenimą gali pailginti net iki penkerių metų.

5.  Vyrų krūtinė gali išskirti pieną

Tai pasitaiko itin retai. Tačiau yra galimybė, kad vyras gali turėti pieno kaip ir moterys. Taip nutinka dėl hormonų pokyčių, o jie yra sąlygoti tam tikrų ligų, pavyzdžiui, vėžio.

6. Anglijoje gyvena didžiausių krūtų savininkės

Viena garsi apatinių rūbų firma Triumph Anglijoje atliko tyrimą. Daugiau nei 50% moterų nešioja D dydžio lėmenėlę. Antroje vietoje liko Danija, trečioje – Olandija. Mažiausias krūtines turi Italijos moterys – daugiau kaip 68% visų apklaustųjų nešioja B dydį.

7. Vidutiniškai krūtinė sveria apie vieną paundą (0,453 g)

Vidutiniškai, krūtinės svoris siekia kone pusę kilogramo. Vidutinio sudėjimo moters krūtį sudaro 4-5%  kūno riebalų, o iš jų 1%  viso kūno masės.

8. Krūtys auga

Kiekvienos moters krūtinė yra sudaryta iš riebalų, pienų liaukų ir kalogeno – jungiamojo audinio. Senstant, liaukos ir kalogenas nyksta, šie audiniai pakeičiami riebalais, todėl krūtinė praranda stangrumą, didėja.

9.  Krūtinės didinimas gali nuvesti prie savižudybės

2007 metais Plastikos Chirurgijos Analų atlikti tyrimai parodė, kad moterims, pasididinusioms krūtinę, tris kartus padidėja savižudybės tikimybė. Taip nutinka dėl toksinio silikono poveikio organizmui, kuris traumuoja moters psichiką.

10. Krūtų implantai gali išsaugoti tavo gyvybę

Pavyzdys iš tikro gyvenimo. Moteris, pasidariusi krūtinės didinimo operaciją, po dviejų metų pateko į karo zoną Libane. Ji buvo pagrobta, bei pašauta. Laimei, jos gyvybę išgelbėji implantas, kuriame įstrigo šovinys. Deja, implantas neišgyveno 🙂

11. Krūtų didinimo operacija – Nr. 1 JAV

Beveik du milijonai moterų JAV turi krūtų implantus. Tai plastinė operacija numeris 1 JAV. Remiantis tyrimais, operacija atliekama dažniausiai moterims, kurių amžius 34 metai.

12. Kinijoje galima studijuoti liemenėlės mokslus

Honkonge, Kinijoje yra specialybė, kuri leidžia studijuoti mokslą apie liemenėles. Įtraukiant naujausias gaminimo, patoginimo, dizaino technologijas.

Previous post:

Next post: