Top-10. Žvaigždės ir Photoshop

Post image for Top-10. Žvaigždės ir Photoshop

Nepaisant to, kad žvaigždės yra turtingos, garsios, jų pagrindinis darbas yra gerai atrodyti. Tačiau šiandien vis dažniau Holivudo pasaulio atstovai linksta į tobulumą. Tam, kad atrodytų lyg idealas kitiems, dažnai pasitelkiama photoshop programa. Tačiau ne visada ji išgelbsti, galbūt šis technologijų stebuklas žvaigždes padaro ne tik tobulybėmis, bet gali paversti monstrais, mutantais ir nesveikai atrodančiais. Pateikiame top-10 sąrašą, kuriame rasite didžiausias kada nors padarytas photoshop klaidas.

Ir kiek gi vaikų turi BradPitt? Arba mažoji  Zahara Jolie-Pitt šiandien vaidenasi visur, kur tik įmanoma…

Ir čia pakoreguotas ne tik maistas, kuris atrodo beprotiškai patrauklus. Tačiau ponios Paulos veidas atrodo labiau nupieštas, nei tikras.

Ar žinote, kuri žvaigždutė yra ant šio žurnalo viršelio? Nemanau, kad atspėsite. Ashlee Simpson nereikia nė plastinės operacijos: pažvelkite, į jos nosį, o veido oda – lyg neturėtų jokių natūralių iškilumų.

Graži reklama. Tačiau ar šios reklamos žvaigždė Jessica Alba geria alkoholį, nes jai gėdijasi neproporcingai mažos galvos?

Tikriausiai Madonna pati reikalauja, kad jos veidas atrodytų lyg jos trylikametės dukters. Gal jau laikas nusileisti ant žemės?..O veido forma labiau primena ateivį…

Pamenate Daiktą iš serialo Adamsų šeimynėlė? O dabar pastebėkite jį ant modelio Kate Moss kairiojo peties…

Lady Gaga slepia plaukuose kažką panašaus į ranką? Ar aš klystu sakydamas, kad tai beformė tam tikros kūno dalies atmaina?..

Negi aktorė Diane Keaton tokia stora, kad šiame viršelyje ji vaizduojama tokia nesveikai liekna ir visiškai be moteriškų apvalumų..?

Šios nuotraukos autoriai tikėjosi, kad aktorės Jennifer Love Hewitt ir Sigourney Weaver savo grožiu pridengs bet kokią photoshop klaidą. O čia jų tikrai nemažai. Pastebėkite laisvai nuo kaklo atitrūkusią galvą (1), suplotus pirštus (2) arba nerpoporcingo dydžio rankas (3,4)

Atkreipkite dėmesį į Rachel Bilson kojas – ypač į dešiniąją šlaunį. Ar ji ne keistos formos? Beje, ar įmanoma, kad jos čiurna būtų du kartus ilgesnė, nei koja? Fenomenas ir ne kitaip 🙂

Previous post:

Next post: