5 žingsniai Jo link

Post image for 5 žingsniai Jo link

Kai ateina laikas pasimatymams, dažniausiai ramybės neduodantis klausimas yra tai: kaip Jį pasiekti? Ar tikrai kelias į vyro širdį veda per skrandį?  Daugelis žmonių mąsto klaidingai, kad vyrams rūpi tik tie reikalai. Visai ne, vyrams kaip ir moterims labai patinka flirto menas. Psichologai patvirtina, kad meilės pradžia – tai tarsi subtilus šokis, kuris nulemia abiejų lyčių tarpusavio santykius. Toliau pateikiame 5 žingsnių teoriją, kurioje rasite patarimus, kaip lengvai pasiekti Jį.

1. Pasisveikinimas. Jei tau niekada neteko mokytis flirto meno – ne bėda. Yra tik vienas universalus principas, kuris žavi vyrus – tai merginos drąsa. Mitas, kad vyrai turi prieiti primi. Daugelis stipriosios lyties atstovų prisipažįsta, kad jiems patinka moterys, imančios vadžias į savo rankas. Nereikia nieko ypatingo, tiesiog prieiti ir pasakyti „Labas“.  Na, o šypsena visada darė ir darys stebuklus. Tiesiog būk savimi.

2. Neįžeisk, bet žaisk. Vienas iš tyrime dalyvavusių vaikinų teigia, kad jam patinka, kai mergina erzina jį, bei koketiškai flirtuoja. Nikas: „Tai atrodo vaikiškai žavinga. Rodos, kad visas gyvenimas nusidažo rožine spalva“. Žinoma, tai nereiškia, kad tik pamačius išvaizdų jaunikaitį tu turėtum jį pritrenkti įspūdingom žiniom apie Nyčę (geriau tai palik pirmam pasimatymui). Vietoj to, pasirink lengvą pokalbių temą: pokštauk, krėsk juokus. Šiuo būdu patrauksi kiekvieno vyro dėmesį, bei neįžeisi jo jausmų.

3. Klausyk, ką jis šneka. Kai jau jūsų bendravimas įpusėjo: pasisveikinai, pajuokavai, reikia žengti toliau. Laikas pradėti rimtesnį pokalbį. Ir visada leisk daugiau kalbėti jam. Būk atidi, įdėmiai klausykis  kiekvieno jo žodžio. Auksinė taisyklė: paklausk ne mažiau klausimų, nei tu atsakei. Žinoma, nereikia demonstruoti savo pernelyg didelio IQ. Viskas turi būti saikinga ir gražu. Tačiau intelekto nereikia numenkinti. Vaikinams visada patika mergina, kuri turi ką pasakyti ne tik apie nagų laką.

4. Komplimentas. Kai jau pokalbis jau pačiame įkarštyje, metas atakuoti. Tinkamu momentu, kai pasijusi užtikrinta, įbesk žvilgsnį į akis ir paklausk: „sportuoji? Atrodai puikiai!“ Net jeigu vaikinas nė iš tolo neatrodo kaip David Beckham, bei nepraleidžia valandų valandas treniruodamasis, šis žingsnis visada suveikia.  Ir komplimentai sugalvoti ne tik moterims. Vyrai juos mėgsta lygiai taip pat. Jei tu pasakai vyrui, kad jis atrodo gražiai, vadinasi, jis tau rūpi.

5. Prisilietimas. Jei per visą pokalbio laiką dar jo niekada nelietėte – pats metas tai padaryti. Tačiau svarbu, kad šis žingsnis būtų atliktas itin kruopščiai. Palietimas turi būti švelnus, vos juntamas. Liesti galima ranką, koją, ar nugarą. Kartoju: tik nepadauginkite jėgos. Jei turite drąsos prieiti ir pakalbinti vaikiną, paskutinis žingsnis turi būti labiausiai moteriškas ir jautrus.

Pats laikas išbandyti!

Previous post:

Next post: