(Ne)laimingiausi žmonės pasaulyje

Post image for (Ne)laimingiausi žmonės pasaulyje

Laimė? Ar nelaimė? Šiais laikais arba sekasi, arba ne. Pateikiame sąrašą, kuriame rasite 7 pačius laimingiausius žmonės pasaulyje. Arba ne. Spręskite patys 🙂

1. Frane Selak
Jis ištrūko iš nuo bėgių nuvirtusio traukinio, iš lėktuvo, išgyveno autobuso avariją, išsigelbėjo iš degančios mašinos ir pateko į dar dvi automobilių avarijas. Nepaisant to, po keletos mėnesių loterijoje laimėjo 1,000,000 $.


Frane Selak (gimė 1929 metais)- muzikos mokytojas, kilęs iš Kroatijos. Jis žinomas visame pasaulyje dėl to, kad išsigelbėjo  iš keleto avarijų.

1962 metų sausį, Selak keliavo traukiniu iš Sarajevo į Dubrovniką. Kad ir kas ten nutiko, staiga traukinys nuvirto nuo bėgių ir įkrito į ledinę upę. Per šį įvykį žuvo net 17 keleivių. Stebuklo dėka, Selak liko gyvas, jis atsipirko sulūžusia ranka, keletu nubrozdinimų bei mėlynių.

Kitais metais, skrendant iš Zagrebo į Rijeką, staiga vėjas išplėšė lėktuvo duris, o Selak buvo priverstas šokti. Šioje avarijoje žuvo 19 žmonių, tačiau ir vėl jam pasisekė. Šį kartą jis atsipirko nubrozdinimais bei mėlynėmis, nes nusileido ant šieno kupetos!

1966 metais Selak keliavo autobusu, o šis avarijos metu įkrito į upę. Tą kartą žuvo žmonės, o Selak pavyko išvengti bet kokių sužalojimų.

1970 metais jis ištrūko iš liepsnojančio automobilio.

1973 metais užsidegė kita Selako mašina, tačiau šįkart užsiliepsnojo jos salonas. Tačiau vyriškis ne tik sėkmingai išsigelbėjo iš automobilio, bet ir išvengė bet kokių sužalojimų. Nenusvilo nė vienas plaukelis!

1995 Selak partrenkė miesto autobusas, tačiau jis vėl išvengė rimtų sužalojimų.

1996 jis sugebėjo iššokti iš sunkvežimio, lekiančio tiesiai į skardį . Šokdamas užsikabino  už medžio šakos, bei matė, kaip  buvęs jo sunkvežimis sprogo vos 300 pėdų žemiau, nei jis kabojo.

2003 metais vienoje Kroatijoje vykstančių loterijų jis laimėjo 1,000,000 $. Pats Selak teigia: Aš žinau, kad visus šiuos metus mane stebėjo Dievas. Firma Doritos kvietė jį į reklamos filmavimą, atskristi į Australiją. Selak atsisakė, teigdamas, jog daugiau nebenori bandyti savo laimės.

Tai jis pats laimingiausias ar pats nelaimingiausias? Pats Selak linkęs manyti, jog jis pats sėkmingiausias žmogus pasaulyje.

2. John Lyne
Per savo gyvenimą patyrė 16 nelaimių. Būdamas paauglys, iškrito iš medžio, keliaujant į ligoninę jo autobusas pateko į avariją.

John Lyne galėtų drąsiai save vadinti nelaimingiausiu Jungtinės Karalystės gyventoju. Jis dažnai vadinamas Nelaimėliu Džo. Jis išgyveno net 16 nelaimių: į jį ne kartą trenkė žaibas, jis nukrito nuo olos į šachtą, bei išgyveno dar 3 automobilių avarijas. Pats Lyne teigia, jog galėjo būti ir dar blogiau. Aš ne kartą galėjau žūti, tačiau tai manęs per daug nejaudina.

Lyne visą gyvenimą lydėjo įvairios nesėkmės (švelniai tariant). Vienu metu jį ištikdavo net keletas nelaimių. Dar būdamas vaikas, jis iškrito iš arklio tempiamo vežimo ir buvo pervažiuotas. Būdamas paauglys, jis, krisdamas iš medžio, susilaužė ranką. Pakeliui į ligoninę, jo autobusas pateko į avariją ir jam dar kartą sulūžo ta pati ranka tik kitoje vietoje.  Sutapimas ar ne, bet ta diena buvo penktadienis, trylikta.

3. William  Post
Laimėjo loterijoje, buvo paduotas į teismą, galiausiai buvo sumuštas ir mirė.


Vienoje Pensilvanojos loterijų, William  Post laimėjo  16.2 milijonų $. Tai įvyko 1988 metais. Gyvenimą baigė viename iš socialinės globos centrų. Jis teigia: Aš norėčiau, kad tai niekada nebūtų įvykę. Tai buvo tikras košmaras.

Buvusi širdies draugė jį padavė į teismą, bei laimėjo bylą. Ji norėjo laimėtus pinigus pasidalinti pusiau. Jo brolis buvo suimtas, nes pasamdė žmogų, kad nužudytų Postą. Jis tikėjosi, kad po brolio mirties, jis paveldės pinigus. Kiti broliai ir seserys jį įkalbinėjo tol, kol jis sutiko investuoti pinigus į automobilių verslą Sarasotoje. Jis įsteigė 2 įmones, bet nei viena iš jų neatnešė naudos. Dėl brolių bei seserų intrigų jį pasodino į kalėjimą. O per tuos metus jo skola pasiekė 1 milijono $ ribą.
Postas pripažino, jog jis buvo neatsargus ir kvailas  norėdamas įtikti savo šeimai. Jis oficialiai paskelbė bankrotą. Po to jis gyveno gaudamas bedarbio pašalpą (450 $ per mėnesį) bei maisto talonėlius.   2007 metų sausį jis mirė.

4. Major Summerford
Į jį žaibas trenkė net 4 kartus!


Britų pareigūnas Major Summerford 1918 metais kovojo Flandrijos žemėse, kol jį nuo arklio numušė žaibo iškrova ir jis buvo iki pusės paralyžuotas.  Summerford atsistatydino ir išsikėlė gyventi į  Vankuverį. Ten stengėsi gyventi pilnavertį gyvenimą. 1924 metais jis žvejojo prie upės. Staiga užėjo audra, žaibas trenkė į medį, o pastarasis užkrito ant jo. Summerford paralyžavo visą dešiniąją pusę. Praėjus dvejiems metams jis atsigavo, netgi pradėjo vaikščioti. 1930 metais leidžiant laiką parke jį vėl užklupo audra, į jį trenkė žaibas ir jį vėl paralyžavo. Po dviejų metų jis mirė. Manote tai viskas? Anaiptol ne. Praėjus ketveriems metams po jo mirties žaibas trenkė ir suskaldė Summerford antkapį.

5. Henry Ziegland
Žuvo du kart nuo tos pačios kulkos.


Manote, kad taip neįmanoma? O pasirodo, kad taip. Henry Ziegland turėjo įnoringą likimą. 1883 metais jis išsiskyrė su mergina. Ji, nenorėdama jo prarasti, nusižudė. Merginos brolis buvo baisiausiai įsiutęs, todėl ilgą laiką medžiojo Henry Ziegland.  Radęs progą, merginos brolis šovė į jį, tada į savo žmoną ir galiausiai nusišovė pats. Tačiau Henry Ziegland tikrai laimingas. Kulka kliudė tik jo veidą, o po to įstrigo į medį, augusį šalia nelaimės vietos. Po keletos metų Henry Ziegland nusprendė, kad tą medį, su įstrigusia kulka, reikia nupjauti. Norėdamas tai padaryti itin radikaliai, jis pasitelkė  į pagalbą dinamitą. Ir ka jūs galvojate? Nuo sprogimo, kulka iššoko iš medžio ir pataikė tiesiai Henry Ziegland į galvą. Šūvis buvo mirtinas.

6. Ann Hodges
Žmogus, žuvęs nuo meteorito.

Ann Elizabeth Hodges (1923 – 1972)  yra vienintelis žmogus, miręs nuo meteorito.  1954 metais, lapkričio 30 dieną, ji snaudė svetainėje, ant sofos, kai greipfruto dydžio meteoritas atsitrenkė į jos namą, bei prakirto stogą. Jis sulaužė šalia buvusį didžiulį medinį radiją, bei sužeidė jos ranką bei klubą.
Šis meteoritas dabar eksponuojamas Alabamos Gamtos muziejuje.

7. Evelyn Adams
Loterijoje laimėjo dukart, tačiau dabar gyvena namelyje ant ratų.


Laimėjimas loterijoje – tai smagiausia, kas galėjo man nutikti – teigia Evelyn Adams. Ji vienoje Niudžersio loterijų laimėjo net du kartus. Iš viso gavo net  5.4 milijonų $. Šiandien ji tų pinigų nebeturi, ir Adams gyvena namelyje ant ratų. Ji teigia, kad nemokėjo atsispirti pagundai ir sakyti ne. Pernelyg didelis dėmesys jai patiko ir švaistė pinius kur papuola ir su kuo papuola. Didžiąją jų dalį pralošė Antlantik Sityje.

Previous post:

Next post: