10 kvailiausių išradimų

Post image for 10 kvailiausių išradimų

Sąrašas, kuriame rasite 10 kvailiausių visų laikų išradimų.
1. Apatinės kelnaitės Under-Ease, kurios sugeria nemalonius kvapus.

Šios kelnaitės, anot išradėjo Buck Weimer, apsaugo nuo gamtinių žmogaus pagaminamų dujų smarvės. Kelnaitėse įtaisytas specialus keičiamas daugiasluoksnis filtras, pagamintas iš veltinio, stiklo vatos. Tam, kad neįvyktų dujų nuotėkis, kelnaitės pagamintos iš orui laidžios ir elastinės medžiagos, leidžiančios tobulai priglusti prie kūno. Jas galima dėvėti bet kur: darbe, namuose, vakarėlyje.Kelnaites galima plauti automatine skalbykle, o filtras gali būti nekeistas netgi mėnesius. Šiuos apatinius galima įsigyti firmos internetinėje parduotuvėje, priklausomai nuo dydžių, kaina svyruoja nuo 12 – 15 svarų.
2. Signalizacija, sauganti alų nuo pavogimo: ji pradeda veikti tada, kai kažkas ima gerti tavo alų.

Įsigijus šį aparatą reikia jį tiesiog pridėti prie stiklinės. Vakarėlio metu palikus savo alaus bokalą, būtinai reikia įjungti signalizaciją tam, kad vos tik Jums nusisukus, vienas iš draugų nesugalvotų jo išgerti. Signalizacija paremta jutiminiu principu, jei kas bandys bent jau pradėti gerti alų, signalizacija pradės skleisti nemalonų garsą. Tačiau perspėjame, pradėjus naudoti šį prietaisą, gali sumažėti draugų skaičius.
3. Cell-mate – naujos kartos laisvų rankų įranga.

Jei norėtumei įsigyti patį kvailiausią dalyką – išbandyk šį visiškai idiotišką produktą, pavadintą cell-mate. Iš esmės – tai tik metalo gabalas pritvirtintas prie Velcro juostos, ir šis prietaisas“ pritvirtina telefoną prie galvos. Galbūt įtaisas skirtas nepasiturintiems? Žinoma, galima teigti, kad įtaisas skirtas tiems, kurie yra neturtingi protu arba tiems, kuriems visiškai nerūpi, kaip jie atrodo. Dar įdomesnis dalykas yra tas, jog ši firma nepaaiškina kaip būtų galima įsigyti šį produktą. Tikriausiai jie nesitiki, jog kažkas norės įrenginį pirkti.
4. RemoteWrangler – įtaisas, skirtas visus nuotolinio valdymo pultelius laikyti kuo arčiau savęs.

Jeigu galima prie galvos pritvirtinti mobilųjį telefoną, kodėl gi nepabandžius to su nuotolinio valdymo pulteliais? Tikriausiai daugelis nervinasi, kai neranda vieno iš jų. Taigi, išradėjai mums siūlo idėją – viską pritvirtinti ant galvos. Principas panašus kaip ir cell-mate. Naudojama Velcro juosta (anot kūrėjų – ji nejaučiama, tarsi antra oda), kuri pritvirtinama ant galvos taip sukurdama tarsi keistoką galvos apdangalą. Labiau panašu į kankinimo įrenginį, ne kitaip.
5. TwitterPeek: – prietaisas, skirtas naudoti tik Twitter socialiniam tinklalapiui.

Įvairių prietaisų kūrėjų kompanija „Peek“ sukūrė įrenginį „TwitterPeek“, pirmąjį pasaulyje įrenginį skirtą „Twitter“. Juo galima siųsti, gauti žinutes, taip pat atlikti paieška socialiniame tinklalapyje. Įrenginys panašus į išmanųjį telefoną „Blackberry“, ir tinka tiems žmonėms, kurie mėgstą „Twitter“ socialinį tinklalapį, tačiau neturi galimybės įsigyti išmaniojo telefono. Šis įrenginys (įtraukiant ir 6 mėnesių paslaugų apmokėjimą) kainuoja tik 100 dolerių. Nors šis įrenginys savo išvaizda identiškas telefonui, juo negalima siųsti SMS, nei naudotis elektroniniu paštu. Tačiau yra pakankamai pigių ir daug universalesnių įrenginių, nei šis, tai kam jis reikalingas?
6. Televizijos kepurė

Šis prietaisas yra pagamintas iš beisbolo stiliaus kepurės, ant jos snapelio yra pritvirtintas ekranas su padidinamuoju stiklu. Jis teikia galimybę pajungti savo i-phone prie šios televizijos kepurės ir žiūrėti vaizdelius per daug didesnį, nei įprasta, ekraną. Idėja pakankamai patraukli, tačiau šis išradimas visiškai nenaudingas. Visų pirma, įjungus i-phone jo niekur neįmanoma pritvirtinti, visų antra, prieš akis esantis padidinamasis stiklas iškraipo vaizdą, o jo neįmanoma nuimti. Vienintelis šio prietaiso pliusas – tai, jog užsidėjus šią kepurę tu nematai aplinkinių.
7. Nintendo Virtual Boy: 3D video žaidimų sistema

Šis įrenginys turėjo būti pirmasis nešiojamas žaidimas, su 3D vaizdo galimybe. Tačiau tiesa buvo ta, jog žaidėjas, norėdamas išgauti 3D efektą turėjo nuolatos spoksoti į ekraną, ir negalėjo net žvilgtelėti į valdymo pultą su šešiais mygtukais. Šis žaidimas siūlė tik 22 nespalvotus žaidimus, o apie šį įrenginį svajojo tik tie vaikai, kurie niekad nebuvo su juo žaidę. Po pusvalandžio žaidimo kiekvienas turėjo būti priverstas sustoti žaidęs dėl neapsakomų galvos skausmų. Nintendo Virtual Boy kūrėjai patarinėjo nežaisti ilgiau nei 15 minučių, ir daryti pusės valandos trukmės pertraukėles, kad nepaskaustų akys, išvengtų galvos skausmo ir pykinimo. Įdomu, tai, kad pats kūrėjas Gunpei Yokoi išėjo iš firmos „Nintendo“, kai tik šis projektas buvo baigtas.
8. Lakeland: elektrinis puodas virti kiaušiniams

Jeigu tu nemoki gaminti, ar tau jau mirtinai įgriso tai daryti, „ Lakeland Egg Boiler“ – puikus pasiūlymas tau. Kupolo formos indelis, kuriame telpa net 7 kiaušiniai vienu metu, gali juos išvirti trimis būdais: minkštai, vidutiniškai ir kietai. Vieninteli dalykas, kuriuo teks rūpintis tau – tai tik nulupimas ir supjaustymas.
9. Automagnetolos valdymo pultelis

Šis nuotolinio valdymo pultelis leidžia trijų pėdų atstumu valdyti automagnetolą. Ji suteikia galimybę perjunginėti muziką ne tik nuo vairuotojo sėdynės, bet ir iš keleivio (tiek priekio, tiek galo) pozicijų. Ar įmanoma būti dar tingesniam?
10. Potty Putter – tuoleto golfo žaidimas.

Norėtum pažaisti golfą sėdint ant klozeto? Dabar jau yra ir tokia galimybė. Šis žaidimas suteikia galimybę tobulėti golfo srityje netgi išvietėje.

Previous post:

Next post: